Wybierając się podwójne łóżko jest zawsze powstaje pytanie pierwsze - jego szerokośćWybierając się podwójne łóżko jest zawsze pierwsze pytanie - to shirinaVybor podwójne łóżko (dobrze, nawiasem mówiąc, pisać poprawnie, a nie podwójne) ma istotne znaczenie. Wiele osób nie ma standardowego łóżka, i kupił sobie łukiem w postaci złoża na żądanie.


Jak wybrać szerokość podwójnym łóżkiem

Wystarczająca szerokość łóżko - dobry sen. Wymiary łóżka nie musiał cię zawstydzić, jak szerokość i długość. I przez następne dwie osoby komfort snu powinny być równoważne.

Małe podwójne łóżka są uważane za niewygodne, więc większość ludzi po prostu zwrócić uwagę na szerokość łóżkaMałe podwójne łóżka są uważane za niewygodne, więc większość ludzi po prostu zwrócić uwagę na szerokość łóżka

W rzeczywistości, nie ma jednoznacznych reguł. Istnieje wiele osób asteniczny budowa ciała, którzy nie akceptują duże łóżka - nie mogą spać prawidłowo w ten wydaje się nieskończona przestrzeń.

Dla tych osób, a złoże z miejscem do spania 140 cm będzie bardziej niż odpowiedni. Z tej liczby i zaczyna rygorystyczny Zakres wymiarów szerokość podwójne łóżko. 

Wymiary 2bedrooms łóżka: co kieruje

Większość producentów europejskich stosować się do ogólnie przyjętego zakresu rozmiarów.


Wygląda to tak:

 • Ravna160-200 cm szerokości;
 • Długość 200 cm;
 • Wysokość (o prostym materaca) - 45 cm.

Warto wiedzieć, że trójwymiarowy krok ze zmianami szerokości łóżka będzie albo 5 lub 10 cmWarto wiedzieć, że trójwymiarowy krok ze zmianami szerokości łóżka będzie albo 5 lub 10 cm

Jeśli spojrzeć na meble pod symbolem „łóżko EUR” sen to będzie 180 do 200 cm. Jednak wysokość tej mebli wzrośnie lub poprzez wykorzystanie Materac sprężynowy 15-20 centymetrów, albo przez lateks materac 10 -20 cm.Dobór wielkości, jak zwykle, zależy od wielkości pokoju. Łóżko, jak wiemy, musi patrzeć w pomieszczeniu w harmonii i nie ośmieszyć budowlę w miniaturze skromnym spalenke.

Standardowe wymiary: 2 podwójne łóżka z Ameryki, Anglii czy Australii

Jeśli kupujesz złoże produkcji amerykańskiej, brytyjskiej i australijskiej, wielkość niej dosłownie nazwać super-królewski. Standardowe rozmiary tych producentów prezentowane są w calach, a różnią się w zależności od modelu, wschód lub zachód.

Produkty oznaczone «Standard King», «Eastern króla» i «King» mieć następujące wymiary:

 • 76 x 80 cali Ameryki;
 • 72 x 78 cali Anglia;
 • 72 x 80 cali w Australii.

Wyjątkowo długi English produkcja była 198 cm, amerykańskie i australijskie - 203 cmWyjątkowo długi English produkcja była 198 cm, amerykańskie i australijskie - 203 cm

Ale kiedy przełączyć się do zwykłego systemu metrycznego, można dostać się, co następuje:

 • Min. szerokość 184 cm (Australia i Anglia) .;
 • Maxim. szerokości 193 cm (Ameryki) .;
 • Długość 203 cm. (Ameryka i Australia), 198 cm. (Anglia).

Amerykańskie, australijskie i brytyjskie modyfikacje pojedyncze łóżka są oznaczone Królową i nazywa królewski. Wymiary łóżka są w następujący sposób: W Stanach Zjednoczonych i Australii, 60 x 80 cali, aw Wielkiej Brytanii 60 x 78 cali.

Rysunek 2 podwójne łóżka, dlaczego

Można zrobić łóżko, a sam, zwłaszcza jeśli masz doświadczenie w stolarce. Tym bardziej, że po zakończeniu rysowania nie jest tak trudne.

Jeśli coś się trudne lub nie wynika z rysunków, a następnie szukać profesjonalnej pomocy. Istnieją programy, które również pomagają obliczyć zużycie materiałówJeśli coś się trudne lub nie wynika z rysunków, a następnie szukać profesjonalnej pomocy. Istnieją programy, które również pomagają obliczyć zużycie materiałów


Gdzie możemy uzyskać rysunek? Jeśli jesteś w tym dobry, możesz zrobić to sam. Ale w ogóle, dziś wiele popularnych usług internetowych, gdzie wystarczy wpisać swoje dane, wymiary, rozmiary i tak dalej, a program jest rysunek ciebie.

Jeśli potrzebujesz Długość łóżka ponad 2 metrów, co robić

Tak, zdarza się i taki problem, ale w obecności was tak dużo, jak na 4 z sytuacji.

Co można zrobić:

 • Na przykład za pomocą poduszki mniejsze, na przykład, Euro-poduszka - jest mniejszy niż zwykle kwadratowy;
 • Można kupić łóżko bez stóp tylnej części;
 • Można kupić łóżko bambus, w którym długość 2,2 m;
 • można po prostu zamówić model fabrycznie producent chcą, aby wywołać pożądany łóżko. Te indywidualne zlecenia są często w stanie zaakceptować.

Bądź ostrożny przy wyborze nie tylko łóżka, ale materac. Powinno być wygodne i doskonale pasuje do łóżkaBądź ostrożny przy wyborze nie tylko łóżka, ale materac. Powinno być wygodne i doskonale pasuje do łóżka

I jeszcze kilka niuansów. Jeśli kupujesz łóżko w rosyjskich, europejskich lub amerykańskich producentów, należy pamiętać, że trzeba materac i kupić go w najlepszym producentem, który sprzedał ci łóżko. Na inne kraje producenckie nie biorą materac, to po prostu nie przyjść do swojego łóżka. Wymiary podwójne Euro-łóżka nie są wyrównane, na przykład z wielkością angielskim. Uzyskaj lukę między materac i łóżko, i to będzie od kilku milimetrów do kilku centymetrów dłuższe, a tym pamiętać, w najlepszym razie.


Cóż, w najgorszym (i to działo się więcej niż jeden raz) łóżko po prostu „połknięcia” materaca, lub, wręcz przeciwnie, materac z brzegu, jak mówią, jest dokładna.

Jak wybrać odpowiednie łóżko (wideo)

Wymiary łóżka - ważna sprawa, zwłaszcza jeśli nie zostały wcześniej do czynienia z takim wyborem. Zastanów się, co naprawdę wygodne, a nie tego, czy idziesz na temat, i zmieniającej się mody, i co chcesz naprawdę.

Powodzenia w wyborze!

2 łóżka dla każdego smaku (zdjęcia)

5f076f3bafcb8b6f6ee7fa3b018eadca61a9793f0eb250f245324128175adb48198002Angelo-6-CappeliniArca-51big0aa0fce48a4d3df04e019d0e4d566accbig36975136IMG00242big36975136IMG00292bigB2-KOR-11CP-4