İyi seçilmiş duvar kağıdı süslemeleri sadece iç hizmet - onlar görsel olarak küçük bir oda büyütmek edebiliyoruzİyi seçilmiş duvar kağıdı sadece iç süslemeleri değil hizmet - onlar büyüklüğü nedeniyle çok rahat görsel yaşam için uygundur daima küçük boyut için oda olmasa bile geniş evlerde küçük odaları ve küçük daireler, büyütmek mümkün, ama değil. Doğal olarak, odanın alanını genişletmek amacıyla, çok çalışmak gerekir. banyo, hem de iç yaratılış temel kuralları kullanan kişilerin tercihlerini Örneğin, özel bir proje geliştirmek için dikkate almak. Şu anda, orada görsel alanı genişletmek için pek çok yol vardır ve en popüler biri duvar belirli türdeki bir seçimdir.


Nasıl görsel duvar kağıdı kullanarak oda büyütmek için: Doğru kararı

Renk Duvar kağıdı kaplama malzemeleri seçiminde en önemlisidir. Daha net olmak gerekirse, renk ve tonları seçimi yardımıyla oda artırmak mümkündür.

renk seçimine Bir ses yaklaşım rahat ve konforlu bir iç mekan yaratmak için bir fırsat sunar.

onlar rahatlamak için yardımcı olarak Sıcak renkler genellikle oturma odası ve salon için kullanılır. Sulu ve parlak yardım depresyon, yorgunluk ve enerji ikmali ile baş.

oda yükseltmek için neler duvar kağıdı: stil çözümleri

Görme küçük odanın iç mekan duvar kağıdının rengi, aynı zamanda onların biçim ve süsleme değil sadece artar. Tasarımcılar bu tür tesislerinde pastel tonlarda kullanımı ve görüntünün önemli bir türüne izin verilmez gibi küçük figür varlığını tanır.

Dikey çizgili duvar kağıdı - iç tasarım bir stil öğeleri, görsel oda boyutunu artırırDikey çizgili duvar kağıdı - iç tasarım bir stil öğeleri, görsel oda boyutunu artırır


Dikey çizgili alan duvar önemli ölçüde küçük boyutları olan duvarlar için mükemmel bir seçim olduğunu duvarların yüksekliği artar.

Bu tavanlar çok düşük tesislerinde ve yetersiz kapsama için iki yarısı duvarları ayırmak için özel bir resepsiyon, uygulayabilir. Özellikle alt kısmı daha koyu hale ve üst ışık. katılan malzemeler iyi olduğu durumlarda özel bir şerit sopa - sınır veya kalıplama. Bu nedenle, kombinasyon da sadece çiçekler, fakat bütün yüzey desenleri ve yüzeyler gerçekleştirilir. Biz geometrik süslemeli duvarlarının üst kısmını yaparsanız, alt tarafı kendinden renkli olması, aksi takdirde oda aşırı edilecek ve dağınıklığı bir izlenim yaratmak.

geometrik şekiller ve sade Duvar kağıdı kullanımı küçük odalar için gereklidir optik yanılsama, oluşturmanıza olanak sağlar. Bu seçenek bebek için ve mutfak, oturma odası ve yatak odaları için hem uygun olabilir.

Onlar sırasıyla bir dalgalanma etkisi oluştururken duvar süsleme süslemek için, çok küçük rakamlar seçmeyin görüntü çok büyük ve çok küçük değil olmadığı, istenirse optimum varyantı tercih vermek daha iyidir. Küçük ve büyük desenli duvar kağıdı birleştirerek tekrar doğru ve yetkin oda genişletebilirsiniz.

Renk paleti: Küçük bir oda için duvar kağıdı

Eğer mobilya ve aksesuar şeklinde bir özelliklerin sayısını, hem de ayrıntıları dikkate almak gerekir çünkü duvar kağıdı, seçim için dar oda çok basit değildir genişletmek.görsel olarak, geometrik desen görsel olarak, geometrik desen "kaldırma" alanı ile desen hava ve ses ile doldurmak

 senin seçimin kolay olmadığından emin olun, ama bu mümkündür ve en küçük boyutlara sahip bir oda olabilir toplu hale ve aynı zamanda şık.

rahat ve konforlu bir odada yaşamak içinde kalma rahatsızlık daha çok güzel.

Ne rahat hareket edebiliyor duvar kağıdı uygun olacaktır? En farklı, düzgün kombine eğer, tasarım kurallarına göre. Bu odalarda, sadece açık renkli duvar kağıdı kullanabilir ve resimlerin olmadan, ama çok büyük baskı dikey çizgili izin aşırı durumlarda değil.

Bu kurallar sadece üzgün olamaz, ama aynı zamanda iç bitirme için malzeme seçimi sınırlamak için. Eğer hayal bağlamak ve oda şık ve modern düzenlemek istiyorsanız Bu nasıl mümkün olur? Böyle duvar kağıtları dikkat etmek gereklidir, hangi dikey veya yatay örneğin, tonları, farklı boyutlarda görüntüler ve hatta görünüşlerini, zıt bir arada bulunmaktadır.

tonlarının seçiminde temel kuralları

  1. onlar% 45 aydınlatma kadar gizlemeye gibi değil, çok koyu renkler olan küçük bir oda için uygundur.
  2. En iyi renkler pembe, şeftali, yeşil, mavimsi ve krem ​​vardır.
  3. dokulu duvar kağıdı bir seçim olacaktır küçük bir oda bitirme için iyi bir seçenek, hangi küçük kabartma yoktur. Duvar kağıdı yardım tonları ve renkleri taşan, dalgalanmalara yol kabartılır.
  4. duvar kağıdı mevcut parlaklık ise - bu alanı genişletmek için en iyi yollardan biridir.
  5. Hesaba oda aydınlatma almaya ya da görünüm, daha doğrusu gerekmektedir. Bu sadece durumu daha da artıracak gibi soğuk bir tonda floresan lambalar seçmeyin.

Tavanın beyaz duvarlarına sıcak ve yumuşak palet duvar soluk kumlu renk görsel olarak küçük bir oda genişlerTavanın beyaz duvarlarına sıcak ve yumuşak palet duvar soluk kumlu renk görsel olarak küçük bir oda genişler

o odanın sözde ana odak noktası olarak duvar kağıdı ve ışığın rengine ek olarak, mobilya renk seçimine dikkat edilmelidir.

Dekor Kuralları: Küçük bir oda için duvar kağıdı çeşitleri

Doğal olarak her kişinin tonları, renkleri ve duvar tiplerine ilişkin kendi tercihleri ​​vardır.


Ama, isteklerine rağmen, oda dekor kurallar vardır:

  1. duvar kağıdı karanlık yapıştırmak için çok küçük bir oda varsa, oldukça kısa bir süre favori koyu mavi veya kırmızı parlak sevilen değil edilebileceğini mümkün, ama agresif ve can sıkıcı. materyal seçiminde onların istek ve tasarım önerileri ile değil yönlendirilmelidir nedeni budur.
  2. Bir bembeyaz duvarlar veya yalnızca duvar kağıdı seçmeyin, hangi bir ve aynı figür vardır.
  3. Çok daha iyi ideal iç oluşturulmasını sağlayacaktır pervaz kullanarak kombinasyonu yürütmek için, bir oda genişletmek duvar yüksekliğini artırmak, hem de onu çekici hale getirmek için yapabiliyor.

Duvar kağıdı için Alışılmadık zengin renk düzeni küçük oda sadece görsel alanını artırmak değil, aynı zamanda hassas tasarım nüansları vurgulamak değilDuvar kağıdı için Alışılmadık zengin renk düzeni küçük oda sadece görsel alanını artırmak değil, aynı zamanda hassas tasarım nüansları vurgulamak değil

Küçük odalarda ana şey - spot, duvar lambaları ve zemin lambaları biçiminde ek aydınlatma montajı hakkında unutmayın, ancak seçim çok büyük ve kitlesel avizeler sadece yüksekliği azaltmak ve bölgeyi daraltır.

Küçük bir odada Duvar: akıllıca alanı genişleyen

uzayda bir artış bir sorun olduğunda kime olanlar için otelde mükemmel, modern bir çözümdür - ve duvar kağıtları var. Bu modern ürünler bir optik yanılsama, alanın görsel uzantısı yanı sıra önemli bir artış oluşturmasını sağlar.


renkler, yüzeyler ve çeşitleri ve bu nokta Photowall büyük seçimde en önemlisi boyutu değişebilir ve çayır için açık bir pencere ile bir resim seçebileceğiniz otlatma midilli veya sualtı dünyasının bir resim. Duvar kağıdı Seçim sahibi ya tasarımcının tesislerinde bağlıdır.

görsel genişleme etkisini arttırmak için odaya odası karmakarışık olmaz mobilya sadece düşük parçaları yerleştirilir, ancak tam tersine daha havadar ve sıradışı yapmak gerekir.

Küçük bir odada Mural üzerinde üç boyutlu desen çünkü oda büyük ve daha geniş görüneceğini, sonsuza yanılsama yaratacakKüçük bir odada Mural üzerinde üç boyutlu desen çünkü oda büyük ve daha geniş görüneceğini, sonsuza yanılsama yaratacak

duvar kağıtları yanında - bu irade en inanılmaz resimler seçebilir olarak bir oda dekore etmek özgün bir yoldur. aralık arasında zarif bir iç mekan tamamlayacak yetişkinler için, çocuklar için baskı almak için fırsat, hem de üç boyutlu görüntüler var.

Duvar kağıdı, iç boşluğu genişletmek

Biraz dikkatsizlik ve tüm çalışma boşuna gidecek çünkü yakalamak birleştiren duvar kağıdı, malzeme ve renkler, bir seçim yapmak maksimum bakıma ihtiyacı. Eğer küçük ve büyük yapmak çok fazla karşı büyük resmi karıştırmak ve ince kullanılmazsa, oda daralır ve düşer.

Bazı tek tonda boya oda o zaman daha olurdu inanıyorum, ama bu, doğru değildir tekdüzelikten - çünkü sıkıntı ve rutin bir sembolü, hem de uzayda daralması.

En iyi seçenek alanını genişletmek için duvar kağıdı resimleri, sesleri, renkleri ve hatta farklı şekiller birleştirmiştir böyle malzeme satın almaktır seçmek için olmasıdır.

küçük bir oda (video) donatmak için nasıl

Sonuç olarak, evin kötü aydınlatılmış tarafında yer almaktadır karanlık odada, böyle bambu veya ayak izi gibi bitki örtüsü ile duvar kağıdı asmak ve çevresinde spot eklenmesi önerilir olduğunu ekleyin. Böylece, başlangıçta gerektiği gibi, alanı genişletmek daha canlı ve parlak hale mümkündür.

Küçük bir oda için duvar kağıdı örnekleri (fotoğraf)

2zh479Wdbeg 3 3d-Oboi-V-interere6 9a8f16d2f1ebf610607da9f00b5a2b2b 110 decorfotooboivinteryerebeigeroom 60-4 1920x1080resizeinterior8418134046535967 2016-modern mutfak-tasarmlar-modelleri-20 253554 3188-17