Istnieje wiele rodzajów konstrukcji do salonu, więc nawet mały pokój może być ułożone ze smakiemIstnieje wiele rodzajów konstrukcji do salonu, więc nawet mały pokój może być ułożone ze smakiem tutaj wieczorami całą rodzinę, tutaj powitanie gości i świętować rodzinne wakacje. Dlatego każdy właściciel chce jej salon był przytulny i piękne. Istnieje wiele rodzajów konstrukcji dla apartamentów w ogóle, aw szczególności salonach, podczas gdy większość z salonu opcji Wnętrze zaprojektowane do większego pokoju. Ale warto pamiętać, że wiele rodzin żyje w tzw Chruszczowa, jest niewielkich rozmiarów i niestandardowym układzie.


Projekt salonu w Chruszczowa

wnętrze pokoju w domu tego typu będą zależeć od wielkości pomieszczenia i od jego typu. W salonie mogą być małe w swojej dziedzinie i mogą być znaczne rozmiary, ale całą jego długość być wąskie. Eksperci zalecają, aby rozwijać zaprojektować życia na podstawie każdego indywidualnego przypadku. Wszystkie pomysły i przykłady gotowych wzorów zawierają rozbudowane zdjęć. Oto prawdziwe przykłady istniejących salonów. Z salonu, uzyskując ich nowy lub śmiały dokonać zmian w istniejącym pomieszczeniu dziewiarskiej, nie od razu zdecydować, jakie kolory będą delikatne wnętrze.

Eksperci pomogą wybrać mądrze wnętrze do salonuEksperci pomogą wybrać mądrze wnętrze do salonu

Uwagę należy zwrócić na:

 1. Ustaw tapetę. Zaleca się użycie tapety w jasnych kolorach.
 2. Oświetlenie. Podobnie jak w przypadku wyboru tapety, wybór oświetlenia ma na celu pomieszczenie optycznie większe niż jest w rzeczywistości.
 3. Półki i szafki. W celu zaoszczędzenia tyle cennego miejsca to lepiej, aby półki i szafki wbudowane w ściany.
 4. Dekoracji okna: zasłony, Tulle.
 5. Meble. Posiada również własne niuanse, które należy uwzględnić przy wyborze środowiska w pomieszczeniu.
 6. wyposażenie wnętrz: lustra, obrazy, donice i tak dalej.

Jak tylko wszystkie warunki dobrej wnętrza małego pokoju, można przystąpić do projektowania i realizacji w swoim życiu.


Zaprojektować mały pokój w Chruszczowa: fotografie, wybrane tapety i oświetlenie

Przede wszystkim, począwszy od projektowania wnętrza salonu, należy poważnie rozważyć wybór kolorów. W przypadku nieprawidłowo dowolny kolor wizualnie mogą się zmniejszyć wielkość pomieszczenia tak mały. Ciemne i jasne kolory nasycone i należy unikać, ze względu na fakt, że podobne kolory wnętrza są w stanie dać niemieszkalne lokali wyglądać. W związku z tym dzienny traci cały swój komfort.

Do barwienia pomieszczenia należy podchodzić odpowiedzialnie wzrokowo zmniejszenia pomieszczenieDo barwienia pomieszczenia należy podchodzić odpowiedzialnie wzrokowo zmniejszenia pomieszczenie

To jest najlepsza dla projektu skalę w pastelowych kolorach światła. W małym mieszkaniu może być stosowany jako ciepłe i chłodne kolory, na przykład, różne odcienie szarości, niebieski, niebieski i zielony.

Skuteczne jest kombinacją małych „ciepłe” akcentami. Może to być meble, akcesoria, mieszać różne kolory tapet i innych okładzin ściennych. w dziedzinie projektowania ekspertów zaleca korzystania z koloru białego przy projektowaniu wnętrz. On da salonie rodzaj światła i optycznie poszerzyć granice pokoju.oświetlenie

Inną cechą pokój jest mały lekki. Wysokiej jakości i dobrze dobrane oświetlenie, jak również kolory wnętrza są w stanie wizualnie powiększyć obszar pokoju, jak na planie kwadratu lub prostokąta. odgrywa również ważną rolę w naturalnym świetle. Do okien zaleca się stosowanie lekkich tkanin lub lekkiego tiulu.

Oświetlenie w małym salonie powinno być dużoOświetlenie w małym salonie powinno być dużo

Dodatkowe oświetlenie jest wymagane w przypadku mniejszych pomieszczeń. Odgrywa ona zasadę: im mniejszy pokój, tym mniejsza powinna być głównym oprawa. W przeciwnym razie pożądany efekt nie zostanie osiągnięty. Ponadto, eksperci radzą, aby użyć dodatkowych źródeł światła.

Na przykład:

 • Lampy stojące;
 • kinkiety ścienne;
 • Dodatkowe reflektory sufitowe.

Korzystnym rozwiązaniem jest wykorzystanie tak zwanego zaplamiona lub zamaskowania, światła. To może dać pokój pewną nieważkości. Plus barwione oświetlenie jest to, że może to być zarówno sufit i podłogę.

Konstrukcja z wąską salonie Chruszczowa: pokój projekt trik

Istnieje kilka sztuczek stosowanych przez wielu projektantów wnętrz, Projektowanie wnętrza wąskiego salonu, typowych domów Chruszczowa.

Aby zawęzić pokoje Doskonała opcja będzie powierzchnie o wysokim połyskuAby zawęzić pokoje Doskonała opcja będzie powierzchnie o wysokim połysku


a mianowicie:

 1. Jeśli używasz lustro lub błyszczącą powierzchnię, Powierzchnia może wzrosnąć z powodu odbicia.
 2. Dobrym rozwiązaniem byłoby zaprojektowanie nacisk na jednej ze ścian hali. Można to osiągnąć poprzez połączenie kolorów powłoki, lub za pomocą jasnych części na prawej ścianie. W tym przypadku nacisk zostanie położony na jednej ścianie przy czym wizualne granice pokoju zniknie.
 3. Jeśli to konieczne, w obecności części wypoczynkowej, możliwe jest użycie blat wykonany z przezroczystego szkła.
 4. Nadaje się również do małych przegród i drzwi szklanych.

Przytulna atmosfera: Meble hala hruschevke

Living Chruszczowa, jak również wszelkie inne rozmiary sugerować obecność mebli w salonie. Ze względu na małe kwadratowe pomieszczenia tego typu wymaga specjalnego meble. Przede wszystkim konieczne jest, aby porzucić wszelkie nieporęczne meble począwszy od dużych ścianach i sofy wykończeniowych, bez względu na to, jak piękne są. Korzystne są najlepszym kanapy i fotele funkcjonalna, wyposażona w ukryte szuflady do przechowywania pościeli i innych rzeczy.

Jeśli salon ma istnienie jakichkolwiek szafek czy półek, najlepiej jest, że są one wbudowane w ścianę, potem funkcjonalność pomieszczenia wzrasta, a większość Powierzchnia pokoju jest prawie niezmieniony.

Mały pokój dzienny nie powinien zarabiać dużo mebli, aby zaoszczędzić powierzchnię użytkowąMały pokój dzienny nie powinien zarabiać dużo mebli, aby zaoszczędzić powierzchnię użytkową

W takim przypadku, jeśli nie można dokonać szafy wnękowe, meble szafy, można korzystać z lekkich materiałów. Głównym warunkiem jest, aby mieć wolną przestrzeń, tak zwane porów, które są otwarte półki. Jeśli drzwi meble sugeruje, konieczne jest, aby dać pierwszeństwo do drzwi szklanych. Wszystko to będzie również służyć do ułatwienia rodzaje zarówno mebli i pokoju w ogóle.


Meble tapicerowane bardziej odpowiednie miejsce w rogach lub wzdłuż ścian, więc będzie więcej wolnego miejsca, a pokój nie będzie wydawać się bałagan, których właściciele boją Chruszczowa. Udana akwizycja zostanie przekształcona żadnych mebli, który jest reprezentowany na rynku na dużą skalę. Na przykład, dobrym wyborem będzie zakup składany stół lub stolik transformatora zdolnego pomocą prostych manipulacji, zmniejszenie i zwiększenie rozmiarów.

Jak wspomniano wcześniej, w razie potrzeby, obecność na stole w pokoju, stolik wymienia Ciebie lub pełną tabelę dla rodzinnych spotkań, najlepiej jest skorzystać z szklane blaty stołów. Są one organicznie pasuje do każdego wnętrza i nie będzie nosić ciężar we wnętrzu salonu, takie jak piękny ale wielkogabarytowych drewnianym stole.

 Jak wybrać wnętrze pokoju w Chruszczowa (wideo)

 

Najważniejsze jest, aby pamiętać, że opracowanie nowego wnętrze dla małego salonu w Chruszczowa, który jest przede wszystkim salonu powinny być wygodne i miłe dla gospodarstw domowych.

Wnętrze pokoju w Chruszczowa (foto)

1 --- 2 002 2fc123bb-93c8-4af1-ae50-94fbd2336f5f 3efc938664d1e1213786337ba79d62b1 5 8cd5d0d5-c4ca-4f83-97c5-5e4f42310ce7 5-7 zaprojektowane-small-apartments 35 132