Taş duvar kağıdı en büyük avantajı - Taş bakımı kolay olmasıdırTaş duvar kağıdı en büyük avantajı - taş kolayca yirmi birinci yüzyıl uhazhivatV arkasında, oldukça sık duvarların dekorasyonda o, güzel ve özgün ve dayanıklı olduğu gibi, taş işçiliği kullanmaya başlamış olması. Taşlar Sovyet zamanlarda büyük talep zevk başladı ve o zamandan beri üretim önemli ölçüde artırıldı. doğal malzemenin taklit yüzde 100 Çeşidi ve hatta bulunan doğal kaynaklar ağırlığına tekabül olarak Duvar, taş altında duvar kağıdı önemli ölçüde farklı olduğu, tek fark, yapay olarak oluşturulmuş olmasıdır.


Suni taş geometrik şekiller biçiminde örneğin farklı bir formda duvar ve diğer görüntülerde yayılabilir. niteliksel yüklemede yıllar yüzeyinde kalmak ve böylece deforme veya bozulmaya olamaz.

Taş duvar kağıdı özellikleri kurulum

Modern nano teknoloji herhangi alanı süslemek ve onu daha canlı ve sıradışı yapabilir mükemmel bir malzeme oluşturmak için yardımcı oldu. Neden malzeme bir taş simüle tercih edilmeli? Doğal ürünler alçı tabanının yapıştırılmış edilemez. Taklit çok daha az ağırlığında ve çok fazla zorluk çekmeden ellerinizle onu sopa olabilir.

Bu alçıpan bir metrekare fazla 60 kilogram iskustvennom taş dayanabilir bilerek değer, ama sadece takviye ağ kurulumuBu alçıpan bir metrekare fazla 60 kilogram iskustvennom taş dayanabilir bilerek değer, ama sadece takviye ağ kurulumu

Suni taş üreticiden bilgiye göre, her alıcı bina yönetmeliklerine yüklü kaliteli ambalaj malzemesi kartonpiyer geçirebilirsiniz.

mümkün mü duvar kağıdı dekoratif taş tutkal

o duvar kağıtları içeriyorsa o yasak olduğu dekoratif taş ile duvarları Dekorasyon. Başlangıçta son katmana birikmesine bıçakla duvar kağıdı kurtulmak gerekir.


duvarların yüzeyinde aksi takdirde yeni taş kaplamaları ömrünü azaltabilir neden olabilir, duvar tek bir parça kalmamalıdırduvarların yüzeyinde aksi takdirde yeni taş kaplamaları ömrünü azaltabilir neden olabilir, duvar tek bir parça kalmamalıdır

Kağıt kötü geride kalıyorsa eski kaplamayı kaldırmak veya duvarlar sırılsıklam eski yöntemini uygulamak için özel bir aracı kullanmak gerekir.

kumlama duvarlar çukurları oluşmuş ise, delik ve darbe daha sonra, harç ve emprenye astar sıva olmak. Her katman iyice kurutulması gerekmektedir ve ancak o zaman astar başlayabilir.

taş şeklinde duvar kağıdı: ne aramak için

taş şeklinde duvar kağıdı satın Esliplaniruetsya, erken ihtiyaç yanı arkaplan mükemmeldi olarak, oda ile uyum konusunda endişelenmek için. Başka bir deyişle, uyumsuzluğu ve konfor ve çekici bir görünüm eksikliği önlemek için.taşın altında duvar kağıdı özelliği olması aslında:

  • Daha yoğun doku;
  • çıkıntı;
  • dikişler;
  • Usulsüzlükler.

oda yapay taş varsa, duvarların diğer kısmı taşları daha etkileyici ve çekici hale getirmek için size izin veren sıcak pastel tonlar ile kaplanmış olmalıdıroda yapay taş varsa, duvarların diğer kısmı taşları daha etkileyici ve çekici hale getirmek için size izin veren sıcak pastel tonlar ile kaplanmış olmalıdır

Daha net olmak gerekirse, duvarcılık altında kağıtlar tamamen taklit eder. ucuza mal olanlar doğal ve yapıştırılan veri ve hizmet ömrünün dış yüzeyinde görünür düşük kalitede, çünkü, duvar kağıdı kalitesine dikkat etmelidir böyle malzemeyi seçerken.

Kağıt desteğiyle Duvar kağıdı en ucuz malzeme vardır, ama onunla çalışmak kolaydır. Kural olarak, onlar sahne değişikliği oldukça sık olduğu mutfak, koridorlar için uygundur.

Bir köpük vinil - yüksek kaliteli duvar kağıdı gerekiyorsa, o hangi temelini seçmek gerekir. onlar önemsiz iseler yardımıyla, duvarların yüzeyinin pürüzlü gizleyebilirsiniz. Nedeniyle bitiş duvar kağıdı doğal taş benziyor olması, duvar kusurları maskeleme işlemi daha başarılı olacaktır. Bazı tasarımcılar genellikle haline şömine için imitasyon taşlı duvar kağıdı seçin ve adres tercihen sadece ocakta hassas odaklanma sağlayan bu tasarımla ilgili.

O mimik taş duvar kağıdı: Noble baskılar

Birçok Bir çiçek, geometrik şekiller, çizgiler ve diğer resimler gibi, böyle bir baskı gösterileri olduğunu, örneğin, duvar kağıdı desenli gerektiğini gerçeği alışığız. Zamanla, güzellikle ilgili fikirler dahil her şeyi düzeldi. Çıplak duvarcılık şeklinde şık dekor ve tarih ne olursa olsun hedef, herhangi bir odayı süslemek için mükemmel bir yol olacak.

bir tuğla ve taş işçiliği taklit malzemelerin özelliği bitirme için farklı ürünleri kullanmak mümkün olmasıdır.

yani:


  • Plastik paneller;
  • Duvar kağıtları;
  • Suni taş;
  • Dekoratif sıva.

taklit ile taş, normal dairelerin olmak iç iç antik bir kale bir kopyasını yapabilir, bunu yeni bir şey yapmak, ama eski günleri andırantaklit ile taş, normal dairelerin olmak iç iç antik bir kale bir kopyasını yapabilir, bunu yeni bir şey yapmak, ama eski günleri andıran

Tasarımcılar onlar inanılmaz özgün iç ne birleştirmek için yeterli kaliteyi geçirmek yönetmek.

Şimdi doğal bitirir taklit edebilir malzemelerin büyük bir miktar olduğunu ve büyük ölçüde tamir ve onarım işleri işlemini basitleştiren, ancak güvenlik önlemleri hakkında ve bunların kurulacak olan hukuki dayanağın hakkında unutma.

Esnek bir taş duvar kağıdı

onlar Duvar kağıdı görünmeye başladığı zaman, başta kağıt bazlı - tasarım işinde bütün bir devrim olarak kabul edilir. Daha önce orada popüler baskılar, çeşitli ve hatta en basit tipi, ama yıllar içinde bu görüntüler ve dekorasyon kağıdı dekorasyon geçmişe geri çekilmeye başladılar.


Artık geliştiriciler iç nedenle duvar kağıdı sürpriz kimse ve yeni malzemeler üretmeye başladı inanıyoruz. Esnek bir taş duvar bu popüler olduğunu kanıtladı esnek taş arasında veya başka bir deyişle. Bu yenilik hemen yaratıcılık ve özgünlük severler takdir.

Birçok deneyler bitirmek bu yeni tür var olduğu gerçeğini öncesinde ve başarılı oldu.

Taş pratikte tüm dünyayı fethetti ilk kez duvar kağıdı ve bunlar küçük plitochek şeklinde yapılan suni taştan bir katmanının yapılmıştır. Kalınlık kağıdı tabakası 15 mm'den daha değildir. 

Esnek bir taş duvar ile kullanımı son derece basittir. duvar kağıdı ile Duvarlar için özel ekipman gerekmezEsnek bir taş duvar ile kullanımı son derece basittir. duvar kağıdı ile Duvarlar için özel ekipman gerekmez

Bu son malzeme, dayanıklı biri ve aşınmaya dayanıklı kağıt alternatife göre kabul edilir olduğu kayda değerdir.

Taş duvar kağıdı ve yapay duvar maliyeti ile ilgili olarak, ilk çok daha ucuz ve bunları satın almak için muhteşem bir aracı harcama gerektirmez. taş hiçbir köşe elemanları duvar kağıdı, ve bu yüzden geleneksel çini ürünler olarak kurulabilir. Nedeniyle bu duvar kağıtları alçı bileşiminden yapılan gerçeğine, oldukça güçlü ve dayanıklıdır. Buna göre uzun yıllar tekrarlanan tamir ve dekorasyon işlerinde düşünmemeye için olabilir kez onlara geçirirler.

İç (video) bir taşın altında duvar kağıdı

Binaların tesisler araçları bakımından sadece yürütülen, aynı zamanda çekici, şık ve en önemlisi kiracı veya düzenli içinde bulunduğu olanlar gibi olmak gerekir. taşın altında taş duvar kağıdı, suni taş veya duvar kağıdı hem konut hem de konut dışı alanda iş bitirme için ideal bir tercih olacaktır. 

Taş duvar kağıdı (fotoğraf)

0001128c66e6f5583041abc491fa34d351354494e8f103-1024x7681610773fbac84e56c5177400ba4b8c8e93bb03f3a1583614156804961777272b75e93718984534b1c9b69bd5143198b4ffdaa1ad81a4c91