Modüler merdiven kurulumu oldukça kolaydır, bu yüzden bunu kendiniz yükleyebilirsinizModüler merdiven kurulumu oldukça kolaydır, bu yüzden ayarlanabilir samostoyatelnoModulnaya merdiven fazla zorlanmadan elleriyle monte edilebilir ayrı elemanlardan oluşur. Bu tasarımın avantajları farklı şekillerde yerleştirilmiş ve hemen hemen herhangi bir geometri iniş elde edilebilir bir metal çerçeve, oluşmasıdır. Eğer farklı talimatlar yanı sıra eğitici videolar ve talimatları kullanırsanız kurulum, çok zor olmamalı.


modüllerden oluşan montajı merdiven

(PM-01U Oranına benzer) tüm inşaat Bu ilke aynı zamanda küpeşte için en iyi seçenek ve herhangi bir ek elemanlar toplayabilir.

Bu gibi bir yapı Montaj olduğu:

 1. ilk ve son öğe tavan bağlıdırlar ve yükün çoğu gibi onlar, en dayanıklı parçalarıdır. Aralarında kurulum adımları gerçekleştirdikten olan zincir ya da omurilik Kosour ayarlayın. Önemli olan talimatlara uygun olarak, dikkatle her şeyi yapmaktır.
 2. öğelerin gerekli sayıda merdiven, zemin ve tüm binanın geometrik parametreler arasında bir yüksekliğe eğim açısı hesaplanır.
 3. bir merdiven demontajı da kolayca ve nispeten kısa bir sürede, hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

onlar pratik ve ucuz olduğu için birçok insan tam modüler tasarım seçmek için tercihonlar pratik ve ucuz olduğu için birçok insan tam modüler tasarım seçmek için tercih

Bu merdiven adım adım talimatları yanı sıra tamir onun mevcut deneyim ve çeşitli tasarımlar kurulumu vardır, özellikle, bir araya hatta bir kişi sökebilirsiniz.

Buna ek olarak, bu tasarım öncelikle finansal nedenlerle, çoğu insan için kullanılabilir. modüler merdiven bu birimleri üretmek farklı şirketleri var olabilir sipariş edin. Gerekirse, onlar da teslim sipariş edebilir ve bunların düzgün merdiveni yükseltmek için yardımcı böylece profesyonelleri işe.


bir merdiven ile yumurtadan: özel bir evin kurulumunu

Bazen ikinci katında veya tavan geçişte bir merdiven ile ambar yüklemeniz gerekir. Elbette, sadece her yerde katlar arasında hareket etmek için bir delik ve sonra bir merdiven yapabilirsiniz.

bir merdiven ile ambar kurmadan önce, gelecekte inşaat bir çizim yapmak gerekirbir merdiven ile ambar kurmadan önce, gelecekte inşaat bir çizim yapmak gerekir 

Ama merdiven kapısını yapmak çok daha düzgün, o yapıların çeşitli temsil eder: 1. Kapı kapalı olduğunda otomatik, merdiven veya düşer, ya da geliştirilir ve kişi zemine veya tavan yükselecek yapabiliyor - geri çekilebilir merdiven Hatch şu amacı vardır. Bu tasarımın avantajı yeri ve oldukça kompakt almaz olduğunu, ancak sık sık yukarı ve aşağı gitmek varsa, merdivenin bu tip çok uygun değildir.
 2. Sabit merdiven ile Hatch - merdiven olduğu gibi en basit bu tasarım, saati ayarlamak ve her an açılabilir veya kapatılabilir erişim kapısını. Sık sık yere yerden taşırken Bu varyant alakalıdır. Genellikle, bu tür bir duvara veya bir köşede yüklenir.
 3. Bir merdiven ile Açılır Tavan - en rahatsız seçenek, uygun şekilde, bir merdiven koyar, bir yatay bir şekilde konumlanan kapı, olduğu gibi. nadiren kullanımını yerleştirirken Bu seçenek kullanılabilir.

Böyle bir yapıya yüklerken de bir kaç şey düşünmelisiniz, kapı onunla olmak, en az bir renk, tavan ile uyum içinde olmalıdır. ambar bir geri çekilebilir merdiven ile yapıldığında yavrulama altında odadan gerekir. Bakım böyle bir yapı kurulacak olan açıklığı, güçlendirmek, hem de geri çekilebilir merdiven ile ambar kendiliğinden açılmasını olmadı güvenilir bir kilit yapmak için alınmalıdır.

Böyle bir yapı tavan yol açar ve ısıtıldıktan değilse, o kapağın yalıtım düşünmek gerekir. Eğer yangın güvenlik kurallarına uymalıdır tüm yapıyı yüklediğinizde mümkünse ergonomi kuralları, korkulukları olmayan bir kızak yastıkları ve.

İkinci kattaki evin inşaatı ve merdiven montaj

İkinci kata çıkan evde merdivenlerden, yüklerken, öncelikle vb evin toplam büyüklüğü, tasarım, dayalı merdiven tipini belirlemek gerekir onların ana işlevi rağmen merdivenleri çeşitleri, oldukça çok şey var, kaldırılması ve indirilmesi için hizmet etmek. Bir döner merdiven vardır, spiral, açısal, düz, vb Ayrıca merdiven imal edilebilir bazı malzemeler, bir metal, ahşap, plastik, cam, vb çarpıcıdır Ve malzemelerin farklı kombinasyonları bir merdiven inşa, fakat çoğu zaman bir kır evinde ahşap merdiven üretiminde kullanılan olabilir.

merdivenin Tür ve tip seçilen odanın büyüklüğüne ve özelliklerine dayalı olmalıdırmerdivenin Tür ve tip seçilen odanın büyüklüğüne ve özelliklerine dayalı olmalıdır

Hazırlık adımlar:

 1. Tasarımı merdiven katlar arasındaki yükseklik ölçümü ile başlamalıdır, merdivenler, eğim açısını (optimum 35-37 ° C eğim açısı) hesaplama aşamaların sayısını belirlemek, bunların yüksekliği ve genişliği, ve merdiven genişliği 760 mm en uygunudur.
 2. Tüm hesaplamalar kişi yeterli hacimde yapımında daha önce deneyimi olması halinde, imalat geçebilirsiniz bittiğinde o merdiven marangoz aldı üretmek için daha iyidir. Bu özel bir tüccar ve herhangi bir şirkette çalışır ve merdiven düzgün dikkate müşteri isteklerine alarak üretecek bir kişi olarak olabilir.
 3. işin büyük miktarda bekleniyor, önce dikkate malzemelerin kullanımını alarak hesaplama (maliyet tahmini) yapmak gerekir, kendilerini ve son montaj ve kurulum çalışır.

Her şey hazır olduğunda, bir kişinin sadece kendisini hedeflenen yerde tüm yapıyı oluşturacaktır.

Evin dışında bulunan merdiven montajı

Bazen vb sonra kiremit veya ahşap adımlar atılmıştır beton merdiven yapılmış bir kural, gibi, ev dışında bir merdiven, onun için özellikle ön grup yapmak gerekir

hızlı ve verimli sokakta güzel bir merdiven yapmak amacıyla, profesyonellerden yardım almak daha iyidirhızlı ve verimli sokakta güzel bir merdiven yapmak amacıyla, profesyonellerden yardım almak daha iyidir


Bu tasarım yapmak için, aşağıdaki talimatlara uyması gerekir:

 1. yaklaşık 20-30 cm'lik bir derinliğe kadar toprak seçilen, kum girinti tabakası yerleştirilir, kırma taş kroki olabilir. gelecek merdiven armatürler büyüklüğüne göre, çubuklar bağlama teli birbirine ya da kaynak yapılmış valfler.
 2. kalıp tahtaları yapılır sonra, herhangi bir boşluk olduğunu sıkıca birbirine vurmak gerekir. kalıp Dışarıdan pistleri ile desteklenir veya istinat duvarı bir çift yapılır. meydana beton döküldükten sonra, hemen tekdüzelik tüm kalıp olmaya doldurun.
 3. çatlamaz kurutma işlemi sırasında beton için, birkaç gün boyunca nemli bir bezle üst günleri kapalıdır. 10-15 gün sonra, beton tamamen sertleşir ve işi ilerletmek için hazırız.

girişinde küçük bir beton merdiven Bunun yerine, o boyutu biraz daha büyüktür, bir platformla bir merdiven yapmak, ancak daha etkin üstesinden olabilir.

Çeşitli nedenlerle, zaten dikilmiş binaya merdiven takmak gerekirse, ilk mimarı binayı teftiş ve böyle bir yapıyı inşa etme olasılığı üzerinde görüşünü verdi ve gerekli standartlara uymak için o izler.

elleri ile ikinci kata merdiven Montaj

Belirli beceriler altında bina önemli merdiven, bir standart veya bazı özel olacak karar vermek yapmak için çok fazla sorun olmadan olabilir.

En önemlisi, ellerinizle yapabilirsiniz ahşap merdiven yükleyin - önceden gelecekteki yapısı çalışmaları ve düşünceli tasarım için gerekli malzemeleri satın almakEn önemlisi, ellerinizle yapabilirsiniz ahşap merdiven yükleyin - önceden gelecekteki yapısı çalışmaları ve düşünceli tasarım için gerekli malzemeleri satın almak


Hafif merdiveni ve frenleri ve ayrıca bir konsol temeli merdiveni monte edilebilir ışık akısı örtüşmeyen ulaşmak için:

 1. Bu yapı, özel bir konsol dirsek oluşur ve tüm yapının bir amplifikasyon, tavan şerit için kullanılır. masif sahne ve hafif raylı rağmen böyle bir merdiven bile zarif görünüyor. Ama düzgün toplamak için, bu devre tasarımına bağlı gözlenmelidir.
 2. Evin mümkün kılar içinde yerdir ve dahası, içinde belli bir tarzı sürdürmek için gerekli ise, yine tahtadan yapılmış geleneksel merdiven olun ve sonra leke ve vernik ile kapsamalıdır.

Çok uzun bağımsız işaretleme ve kaynak malzemesinin işlenmesi çok zahmet etmeyin, kimin işçiler kalite kesim parçaları (her gerekli vergi dahil) yapmak Arlion şirkete başvurun edebilir ve bir adam ancak o zaman bir araya getirmek ve bir merdiven kuracak.

elleriyle merdiven takma (video)

Üretin parçaları ve hazır merdiven ve diğer şirketleri de yüksek kalitede ve kısa sürede vardır ve bunların çoğu pozitif geri besleme, patent ve çok sayıda ödül var.