Güzel ve özgün dekorasyon salon, fotoğrafların şık panellerini kullanabilirsinizoturma odası, koridor ve yatak odaları için şık bir dekorasyon - Güzel ve özgün dekorasyon oturma odası, sen fotoğrafların fotografiyKrasivo panellerden yapılmış şık panelini kullanabilirsiniz. dikkate odası, aydınlatma kendi derecesi ve baskın renk oranlarını almalıdır alışılmadık bir kompozisyon oluşturmak için. dikkate odanın işlevsel amacını almak yanlış olmayın. yatak odası takım elbise sessiz nedenleri, daha sonra oturma odasında ise - daha dinç bir şeye uygundur.


fotoğraf çerçeveleri panelin Uygun seçimi: Renklerin uyumluluk sırrı

Tüm kompozisyon başarısı çerçeve renginin doğru seçenek sunar. Oda modern yönde yapılırsa, durumda farklı renklerle denemeler yapmak mümkündür. Bu durumda, çerçeve çok "gösterişli." olmamalı o country müzik yönüne gelince daha az ölçüde deneyler izin verdi.

Ayrıca önemli fotoğrafların boyutuna göre duvara çerçevenin doğru seçimdir. Genellikle kurmak tam panel çalışmaz söylenir. çok küçük görüntüleri suçlayın. Küçük bir hile yardımcı olacaktır durumdan çıkmak. Önce mat küçük resim eklemek ve daha sonra çerçeveli gerekir.

İyi seçilmiş resim çerçeveleri panelleri daha etkileyici haleİyi seçilmiş resim çerçeveleri panelleri daha etkileyici hale

Renklerin doğru kombinasyonu hatırlamak gereklidir:


 • zorunlu olarak renkli çerçeve renkli bir mat tarafından tamamlanmaktadır;
 • Eski yardımıyla baskın mavi renk atmosferini yeniden;
 • siyah ve beyaz kombinasyonu üzerinde tarzı "vintage" el duygusu.

fotoğraf şık duvar olun: boyut meseleleri

üslup haklı renk seçildikten sonra, tüm kompozisyonun büyüklüğüne dikkat etmek gereklidir. Odanın klasik tarzı yeniden isteyen eski hayranları, stil baget yapılan büyük çerçeveye tercihini vermelidir. Bir yandan, bu odaya bir görsel vurgu olacaktır. Öte yandan, bu iç ihtişamını vurgulayacaktır.

Eğer özel bir evde resim çerçeveleri kullanmayı planlıyorsanız birkaç kat olduğu yerde, çeşitli büyüklüklerde çerçevesini kullanılması tavsiye edilir.

Güzel bir sonraki fikir görünüyor. merdiven uçuş üstünde çok daha büyük bir çerçeve ve en azından deflating ayarlanır - miktar ve büyüklük azalır. Sonuç güzel bir görsel etkidir.

Resimlerin panelleri yapma, fotoğrafların boyutunu, hem de kare boyutunu hem göz önünde bulundurulması önemlidirResimlerin panelleri yapma, fotoğrafların boyutunu, hem de kare boyutunu hem göz önünde bulundurulması önemlidirAyrıca, bu kurallara uymayı benzersiz bir tasarım yapmak:

 1. çocuk odası size orta ve büyük lehine çok küçük bir çerçeve vazgeçmek zorundadır.
 2. Oturma odası - farkedilir bir görsel odak, böylece dikkatin 3-4 büyük çerçeveli fotoğraf için durdurulmalıdır bir yer.
 3. Orantılı kilit sistemi bir sürü sorun kurtaracak. küçük kare kullanarak kelepçeleri durumunda önerilir nedeni budur.

üslup bir kombinasyonu: Fotoğraf duvar seçimi kuralları

resimlerden oluşan bir ahenkli birleşimi, çerçeve boyutu ve rengi - bir fotoğraf ile güzel duvarının ana sır. Bugün cesur deneyler için ihtiyacı ile ilgili öneriler bulmak zor değildir. Tek bir bileşim içinde, kare, yuvarlak ve dikdörtgen çerçeve kullanılması önerilmektedir. Formlar uyum birleştirilmesi gerektiğini akılda tutmak gerekir.

Bağımsız olarak çerçeve büyüklüğü, her deney formülasyonunun fazla 5-7 görüntü içermemelidir.

senin paneller için sipariş şık ve özgün görünüyordu, bileşim en fazla 7 fotoğraf içermelidirsenin paneller için sipariş şık ve özgün görünüyordu, bileşim en fazla 7 fotoğraf içermelidir

Aksi takdirde, uzay aşırı görünecektir. çerçevesini oluşturan değiştirme zaman harcamak istemeyen kişiler için pratik tavsiyeler, evrensel bir seçenek satın almak tavsiye edilir. özelliklerin kaybı olmadan her gün en az üzerinde dönebilirsiniz.

Bunlara ek olarak, tasarımcılar diğer bazı ipuçları tahsis:

 1. Klasik tarzda veya Provence yönünde haklı bir karanlık veya parlak tonda ahşap çerçevenin kullanılması;
 2. insanların görüntüleri doğa resimleri "sulandırmak" gerekir;
 3. Aile fotoğrafları fotoğraf baskısı oturma odası duvarında iyi görünüyorsun, ama bir şey lirik - yatak odasında;
 4. Görüntünün Yaratıcı bakış, özel raflarda duvara monte;
 5. Biz şekli hakkında konuşursak, narin bir kız odasında iyi görünüyorsun. genellikle tamamlayıcı bir şey beyaz ya da krem ​​vardır.

fotoğrafların bir panele Olağandışı fikirler

Mağazada herhangi dekoratif unsurlar olmadan bazı ahşap çerçeveler satın almanız gerekir. Buna ek olarak, küçük bir kabuk gerekir. Evde yoksa, hediye dükkanında satın kolaydır. Sen deniz kabukları kullanmak çok gerekmez veya çerçeve de kompozisyon aşırı yüklenecektir.

Bir panelin önceden bir fikir geldi ve tüm gerekli malzemeleri hazırlamak -, fotoğrafların yaratıcı kompozisyon kendi elleri olabilir ana şey yapınBir panelin önceden bir fikir geldi ve tüm gerekli malzemeleri hazırlamak -, fotoğrafların yaratıcı kompozisyon kendi elleri olabilir ana şey yapın


yaratıcı çözümler seçiminde Bir başlangıç, bir hobi hobiler gelen gerekir. Örneğin, seyahat fanlar denizin temasına dikkatlerini açabilirsiniz.

deniz temasına ek olarak, diğer bir takım fikirler kullanabilirsiniz:

 1. ipliğin biraz alın, renk pastel yakındır. Bundan sonra o pervaz kırpmak için kullanılmalıdır. İstenirse, yaratıcı konsept uyuyor.
 2. Ana çerçeveler için Olağandışı kendi elleri makrome ile yapılacaktır.
 3. Yeter cesur bir deney ahşap oyma düz bir yüzeye fotoğraf göndermede edilecektir.
 4. Tırnak duvar izleri bozmak düşünmüyoruz olanlar için iyi bir tavsiye, öneri, bir vinil filmi satın almak olacaktır. kabiliyetinden dikey yüzeyde sabit olması nedeniyle, bu rastgele bir sırayla çok sayıda fotoğraf düzeltmek için izin verir. Duvarda sadece soyma resimler çalışmaz unutulmamalıdır. Tüm önceden düşünmek gerekir nedeni budur.

Odada bir fotoğrafik duvar oluşturma zaman ve çaba gerektirir. Önemli olan - tüm önceden düşünmek. Odadaki seçilen tonu çerçevelerinde renk ve stil kararlar ve fotoğraflar kendileri bağlı. Bundan sonra, tüm bileşimin doğru yerleştirilmelidir.

Resimlerin duvara duvar (video)

Ne olursa olsun fotoğraf sayısına ve tonu, düzgün yerleştirilmelidir. Panelin üst kısmı her zaman hafif yapılmaktadır, ve sonra bütün terkip koyulaşması doğru sesi için değiştirilir.


resimlerin malzemelerin örnekleri (iç resimler)

3MwhUqEtjfE-812-DSC5541-43b40c19c0e0c380e89c19b5b117400a-7494-146-212-1227-310-