ışıkta - koridor büyükse, o soğuk veya parlak renklerde boyamak için iyidir, ama küçük eğerkoridorda büyükse, o soğuk veya parlak renklerde boyamak için iyidir, ama küçük eğer - ışık boyama salon iç tasarım - Bu o kadar kolay olan ve sadece profesyonel kutunun bir maksimum hıza ile başa çıkmak için, çok zor bir iştir. Hiçbir arzusu veya uzmanlara başvurabilirler yeteneği varsa Ancak, soru kendi başına çözülebilir. Önemli olan - oluşturup deney arzusudur. Her zaman işe Arzu olumlu sonuçlar verir!


fotoğrafları, dikkate almalıdır: koridorda duvarları boyamak için nasıl

duvarları Boyama - odası süslemeleri ve uzun zamandır beklenen onarım yapmak için en hızlı ve en kolay yollarından biri.

Ancak, bu çeşitli şekillerde yapılabilir:

 • dokular çeşitli sayesinde;
 • eşli;
 • Birkaç renk veya tonları kullanma.

Koridor, hi-tech tarzında yapılmış, mükemmel maviKoridor, hi-tech tarzında yapılmış, mükemmel mavi

Bu konuda bazı desenler, moda trendleri veya kurallar basitçe yok. Her ev sahibi kendisine en cazip görünüyor seçeneği seçer.

sakin iç oda veya çok parlak desenli: kaydı ile yanlış hesaplayabilir etmemek için, sonu da görmek istiyorum düşünmek için önemlidir. ve bu arzunun gelecek bir başlangıç ​​yapmak gerekir. Çoğu zaman, koridorlar herhangi iç dekorasyonu ile mükemmel uyum nötr tonlarda boyanmış. Eğer isterseniz, parlak aksesuar ve ev eşyalarının donuk atmosferini sulandırabilir.


Genellikle ilham kendiliğinden gelmiyor olur, bu nedenle uzmanlar işten ödünç alabilirsiniz. Onların foto-önerilerin kesinlikle serbestçe kullanılabilir, bu nedenle aralarında mahzende gerekli seçenek bulabilirsiniz. Böyle taklit kesinlikle yararlanacak! Ancak, kendi değişiklikler yapmak her zaman gerekli değildir. Sonra tasarım gerçekten seçkin bakacağız.

ne renk ise ortalama daire koridorda boyamak için

önerileri boya sektöründe bolluğu müşterilerin istenilen gölge satın almak zor olmayacak kadar büyüktür ki. Ama şimdiki içine ne kadar uygun? Bu sorunun cevabı bulmak bazen çok zordur. ruh sıklıkla tane istiyor ama gerçeklik tamamen diğer koşulları belirler. Bir aile en uygun koşulları elde etmek istiyorsa o bir dinleme kesinlikle değer. Az sevdiği renk çok çabuk olduğu tahrişe neden başlar, bu yüzden değiştirmek zorunda kalacak her durumda olduğunu. İlk andan itibaren mükemmel sonuçlar elde etmek mümkün olup olmadığını neden aşırı tedbirler gidin.

Çoğu zaman, koridorlar örneğin bej gibi nötr renkte boyanmışÇoğu zaman, koridorlar örneğin bej gibi nötr renkte boyanmışkoridor için genel kabul görmüş "ideal" renkler şunlardır:

 • Açık kahverengi;
 • toz;
 • Yeşil, mor ve hatta kırmızı parlak tonları.

Bir kaç yıl içinde bir ev gibi nasıl görüneceğini emin olmayanlar için, bir açık kahverengi renk için idealdir. Eğer istenirse yoğunluğunu değiştirmek için avantajlıdır, düz bir eleman ile "arkadaş" edebilir.

Diğer, daha "renkli" sesleri koridorda iddianın yeterli ve her zaman ahenkli bir görünüm vardır. Onlar sadece bu durumlarda tercih gerektiğinde aynı konsept bir bütün ev. Sonra bir şans önemsiz yanlış hesaplayabilir için!

Koridorda küçük bir dairede duvarları boyamak için ne renk

Herhangi bir küçük dairenin problemi boyutu bile iyi seçilmiş renkler pahasına, görsel artırmak için arzu olacağıdır.

görsel küçük koridor büyütmek için, bir beyaz veya bej boya ile boyanmış olmalıdırgörsel küçük koridor büyütmek için, bir beyaz veya bej boya ile boyanmış olmalıdır

küçük bir alan için kesin olarak kabul edilemez:

 • Duvarlar koyu tonlarda boyanmış;
 • dekoratif unsurlar çığlık varlığı;
 • Çok rahatsızlık verici bir tasarım.

en kolay yolu bir favori renkte duvarlar boya ve favori eserlerini zevk adildir. Ancak böyle bir çözüm çok sıkıcı olmazdı. Ayrıca, zaman içinde bile en kaliteli boya ölçüde kararır.

Sonuç olarak, koridor sadece hastane odası hatırlatır. Daha canlı çok nazik gelen birkaç renkleri kullanmak daha iyidir. Ve tabii ki, elemanlar dekorasyon hakkında unutma. Böylece, hatta bir kaç yıl içinde iç en avantajlı bakacağız. Ben dekor unsurları değiştirmek istiyorlarsa, yenileriyle değiştirilebilir.

kendi başlarına veya profesyonellerin yardımıyla

Kendi iyilikleri kendine onarım çalışmaları için seçenekler, ancak insan kaynakları açısından çok masraflı. sadece kendi yeteneklerine eminiz ve zorluklarla başa korkmuyorlar olanlar için gerekli çalışmaları yapmak.


boyama deneyimi yokluğunda öğreticiler işe başlamadan önce değerboyama deneyimi yokluğunda öğreticiler işe başlamadan önce değer

Ne olursa olsun koridorun varyant tasarımı, bu iki şekilde uygulanabilir:

 • bağımsız bir şekilde,;
 • bu meslekte insanlar aracılığıyla.

bu profesyoneller vicdanına çalışmaya alışık çünkü yararları hakkında, ikinci seçeneği söylemek gerekmez. Gerekirse Hatta iyi tavsiyelerde, hızlı, verimli spektrum verilen işi yapmak ve olacaktır. Ancak, hayattaki bütün iyi bir bedeli var. Üstelik, oldukça çok.

salonu ve tasarımı (video) boyama işlemi


salonu ve ayrıca dekorasyon Boyama - bu uzman profesyonellerin yardımı olmadan başa çıkabilir çok heyecan verici bir süreç. Önemli olan bütün bu ve ne sonuç getirmek içindir başladı anlamaya. Sonra başladı işletmeler basitçe yok olması sonucunu dert.

Detaylar: koridoru boyamak için hangi renk (fotoğraf örnekler)

24001 --- 21378107-5-madeira canyon61920x1080resizeinterior355313279401971920x1080resizeinterior114303413574946891920x1080resizeinterior120378813587723221920x1080resizeinterior31250761393363297