Uszczelnianie to niezbędny materiał do naprawy, ponieważ umożliwia się powierzchnię sufitu i ścian są płaskie i gładkieUszczelnianie jest niezastąpionym materiałem w pracach remontowych, ponieważ pozwala na wykonywanie powierzchnię sufitu i ściany są gładkie i gladkimiNachat warto z jakim szpachlowania - proces niezbędny. Jeśli tylko jeden centymetr różne powierzchnie płyt gipsowych Gdy idealne płaskości i płynność, wypełniacz potrzebne. A ona potrzebowała tapety i pod płytkami i malarstwa.


Tynk mix: wybór materiału i shpaklyuyut płyt kartonowo-gipsowych

Cement, polimer, tynk - każdy rodzaj kitu ma swoje zalety, ale też wady. Co jest lepsze - zależy to od frontu pracy, od preferencji i dlatego co wolisz pracować.

Aby rozpocząć rozpatrywanie materiałów niezbędnych do tynku gipsowego. To jest świetnym rozwiązaniem dla płyt gipsowo-kartonowych, a śnieżnobiały kolor jest idealny do dekoracji wnętrz: pod tapety i malarstwa. Ale nie tylko to jest właściwy kolor plus wypełniacz.

Zalety gipsu, który jest z tworzywa sztucznego i jest bezpieczny dla zdrowiaZalety gipsu, który jest z tworzywa sztucznego i jest bezpieczny dla zdrowia

Zalety tynków gipsowych:


  • Mieszanki mają dobrą plastyczność, co oznacza, że ​​mają wystarczającą odporność na pękanie;
  • Bezpieczeństwo ekologiczne z gipsu nie jest określony - materiał naturalny;
  • Gips luźne oddychająca, a to pochłania nadmiar wilgoci i niedobór daje do pomieszczenia, co oznacza, że ​​pomieszczenie jest korzystny mikroklimat;
  • Dobrą przyczepność do różnych materiałów;
  • Stosuje się w różnych badaniach - narożniki i złącza są uszczelnione, wyrównane powierzchnie.

Tynk gipsowy jest łatwy do szlifowania, jest łatwa do zastosowania, i to bardzo szybko schnie. Jednak bez wad nie Wykonano: w pomieszczeniach o dużej wilgotności, nie może być stosowana, ponieważ ten wypełniacz odznacza się wysoką rozpuszczalnością samo.

Cement kit: kit niż GCR

mieszanki cementowe do tynkowania jest warta rozważenia. Tę mieszaninę na bazie cementu, który nie boi ostre kolce temperatury, jest dobrze uszczelnia się szwy, wióry, pęknięcia, wygładza się powierzchnię. Głównym materiałem składa się z cementu i dodaje optymalnego składu lista przydatnych środków chemicznych.

Dodać mieszaninę cementu bardziej zrównoważony pomoże Ci specjalny dodatek, który jest sprzedawany w sklepachDodać mieszaninę cementu bardziej zrównoważony pomoże Ci specjalny dodatek, który jest sprzedawany w sklepachSpecjalne dodatki mieszaninę pozostawia się cement odporny na pękanie i jest bardzo trwały.

Przy zakupie mieszanina cementu jest wymagane, aby skonsultować się z dostawcą. Wszystkie wypełniacze na bazie cementu składają się z pewnej marki cementu, charakteryzującej się określonym poziomem wytrzymałości, poziomu kompresji, jak i przyczepności do innych materiałów i narzędzi budowlanych. Sprzedający musi wam pełny opis towarów, na podstawie których będzie jasne, co kit płyty gipsowo-kartonowe.

polimer kit

I ten materiał ukazał się na rynku budowlanym nie jest tak dawno temu. A dzięki nowość znaczy można powiedzieć, że ma pewne zalety w porównaniu z bardziej tradycyjnymi metodami. Ona, po pierwsze, są trwalsze, a po drugie, bardzo wysoka elastyczność i wreszcie materiał jest uniwersalna.

Polimer gipsu materiału wystarczająco uniwersalne, które charakteryzuje się elastycznością oraz wytrzymałościąPolimer gipsu materiału wystarczająco uniwersalne, które charakteryzuje się elastycznością oraz wytrzymałością

Rozróżnia się powłokę polimerową i wysoką przetwarzalność. Na przykład, gipsu i cementu kit do wyschnięcia na 2-5 godziny, polimer można zrównać jak trzeba przez cały dzień. Jest bardzo wygodny w użyciu.

Obecnie na rynku są dwa rodzaje wypełniacza polimerowego pokazano:

  • akryl;
  • Lateks.

Lateks kit wykorzystywane do dekoracji wnętrz. Stosuje się go w bardzo prosty sposób, jest trwała w użyciu, posiada wysoką wytrzymałość, elastyczność, a nie zawiedzie ostry zapach. Tynk akrylowy nadaje się do wykończenia zewnętrznych i wewnętrznych.

Lepsze: ściany kit gipsotekturowy

I teraz, że prawo do korzystania lub gotowej mieszanki suche. Jeśli robisz napraw na rękach, to jest bardzo ważne, nie tylko koszty materiałów i jakość naprawy, ale również maksymalny komfort. Specjaliści zalecają kupić uniwersalny suchej mieszaniny, chociaż w zakresie suwaków korzystnych gotowe preparaty rozcieńczone.


Dobre mieszanki suche:

  • Są po prostu bardziej opłaca się kupić - jeśli naprawa, niezależnie od powodów, opóźniony, opóźniony, a mieszanina może być nadal przechowywane przez dłuższy czas. więc nie czekaj z końcowej mieszaniny, i wykorzystali wszystkie naraz.
  • Kolejnym punktem - do kontrolowania temperatury suchego mieszanina ma żadnego wpływu, ale gotowe kit można oczekiwać nieprzyjemne niespodzianki.
  • I kolejnym ważnym - suchej mieszaniny może być stosowane w dawkach w kawałkach. A różnica w użyciu może być nawet do kilku miesięcy. Oczywiście, z gotowej mieszanki do tego nie będzie działać.

W celu szybkiego kontynuowania prac remontowych, można po prostu kupić gotową mieszankę dla uszczelniająceW celu szybkiego kontynuowania prac remontowych, można po prostu kupić gotową mieszankę dla uszczelniające

Ale jeśli jesteś przekonany, że naprawy zostaną wykonane tu i teraz, i chcę, aby zaoszczędzić nawet czasu, gotowa mieszanka jest dobrym rozwiązaniem. Nie ma potrzeby, aby spędzać czas na ugniatanie rozwiązania, nie trzeba się martwić, że zrobiłeś coś źle, a konsystencja nie jest prawidłowa. W tym sensie korzystnej gotowej mieszanki.

I nie ulega wątpliwości, że kit - obowiązkowy punkt naprawy, jeśli chodzi o płyty gipsowo-kartonowej. To nie tylko pomaga wygładzić powierzchnię, uszczelniania spoin itp Ona przygotowuje jakości materiału do wykończenia.

Jeśli, na przykład, wybrać się po prostu powiesić tapety w GCR, istnieje bardzo duże ryzyko, że płyty gipsowo-kartonowej po prostu puchną kleju, a nowa tapeta zostaną wypaczone. I to nie tylko usunąć uszkodzoną tapety, ale również warstwę płyt kartonowo-gipsowych.


Instrukcje: kit płyt gipsowych (wideo)

Plaster płyt kartonowo-gipsowych - to proces, który można wykonać samodzielnie, wybierając odpowiednią kompozycję. Skupić się na stosunek cena / jakość, a także zwrócić się do asystenta sprzedaży, który może pomóc w wyborze.

Dobra robota!