Meble do salonu, wykonane w stylu klasycznym, specjalny luksus i drogieMeble do salonu, wykonane w stylu klasycznym, specjalny luksus i drogie, jeśli klasyczne wnętrze powiedzieć w trzech słowach, słowa te są dokładność, symetria, luksus. Zazwyczaj, klasyczny styl ma na elitarne meble który kosztuje o rząd wielkości wyższe niż standardowe słuchawki, etui, itp Istnieje opinia, że ​​powinien to być meble, które produkuje, warunkowo, nie Chiny, na przykład, Włochy. Ale dzisiaj, wygrywa włoskie i hiszpańskie meble czasami tylko przez krajowych marek mają unikatowe meble, meble z Rosji i Białorusi.


Cechy stylu: Meble do salonu w stylu klasycznym

Mówi się, że dla stylu klasycznym, szczególnie odpowiednim światłem i przewiewnym pomieszczeniu. Dobrze, jeśli pokój ma regularny kształt, to będzie również ważnym warunkiem do stworzenia klasycznego wnętrza.

Wśród cech klasycznych mebli należy zauważyć obecność złota i innych elementów dekoracyjnychWśród cech klasycznych mebli należy zauważyć obecność złota i innych elementów dekoracyjnych

Że prawie zawsze występuje w klasycznym salonie:

 • Piękne meble wykonane z drogiego drewna;
 • kominek;
 • Zastosowanie luster;
 • Użycie drogich materiałów.

Jasny pokój dzienny może być oprawione w złocone kolorach. To wnętrze musi mieć właściwą geometrię i proste linie, jest ona oparta na dominacji ciepłych kolorach, pokój zawiera kilka źródeł światła. naturalne materiały są stosowane głównie.


Meble dla pokoju dziennego: klasyczny

W tym salonie wszystkie meble powinny być funkcjonalne. Meble powinny być idealnie połączone z tapety, kolorystyka nie zezwala na grę kontrastów. Ale są też inne aspekty, które odróżniają salę w stylu klasycznym.

Meble gabinetowe w stylu klasycznym:

 • Używamy tylko naturalnych materiałów - z litego drewna, kamienia;
 • Naturalne drewno podstawowe skały - pokój baza używane meble mahoń, dąb, czereśnia, orzech;
 • Odcienie mebli korzystne są następujące - Gray, mleko, brązowy, oliwkowy;
 • Przedmioty wnętrza jest ogromny i skomplikowany charakter wystroju.

Zaleca się, aby kupić meble modułowe, wykonane w tym samym stylu i tonuZaleca się, aby kupić meble modułowe, wykonane w tym samym stylu i tonuW centralnej części sali - część posiedzenia. Należą fotele i sofa, które niekoniecznie są ozdobione bogatymi tkaninami. Wzdłuż ścian jest zwykle biurko, kredens, zestaw. Na tej sali jest typowe meble i antyki - komody, stoły i krzesła.

Nie zapomnij o oświetlenie wysokiej jakości.

W środku pomieszczenia powinien być piękny, luksusowy żyrandol. Żyrandol może być kute, wykonane z kryształu. renoma producenta jest również ważne, choć ekskluzywne, luksusowe przedmioty można znaleźć w małych sklepach, prywatni przedsiębiorcy mają-Masters, etc.

Jakie powinny być meble do salonu w stylu klasycznym

Meble tapicerowane nie powinny być gorsze od ciała. To może być jeszcze bardziej elegancki i ciekawy. Wyściółka w takich mebli jest zazwyczaj lekkie.

Meble tapicerowane w stylu klasycznym - rodzaje tkanek:

 • skóra;
 • futro;
 • brokat;
 • Atlas;
 • żakardowe;
 • aksamit;
 • Welur.

Aby uniknąć monotonii, tapicerowane meble powinny być kolor, który będzie wyróżniać się na podłodze i na ścianyAby uniknąć monotonii, tapicerowane meble powinny być kolor, który będzie wyróżniać się na podłodze i na ściany

Białe meble jest często stosowany w klasycznym wnętrzu, odcienie zielony i czerwony - jest również częścią rozwiązania. Nie zapominajcie, że dla klasycznej symetrii jest wymagane. Ponieważ tafty, krzesła, taborety z pewnością powinny mieć parę. Krzesła mają oparcia zazwyczaj rzeźbione elementy podłokietnikami musi mieć kształt półkolisty, i poszewki muszą być przycięte grzywkę.

Każdy szczegół wnętrza muszą być przemyślane - w salonie nie należy umieszczać żadnych dodatków. Jeśli istnieje dekoracyjny sofa, a oprócz prochu, aby nikt nie siada, jest to dodatkowy szczegół, który sprawi, że obraz trudne. Wszystko powinno być funkcjonalne.


Wskazówki dla życia: klasyki mebli

Istnieje kilka podstawowych wskazówek, które Orient w wyborze mebli. Oczywiście, nie każdy będzie mógł w konkretne warunki stworzyć doskonałą prawdziwie klasyczne wnętrze. Nawet jeśli twój salon jest jasny, przytulny, oparty na klasycznych motywów w stylu wnętrza, jest to również dobre rozwiązanie.

Przed częścią wypoczynkową należy położyć puszysty dywan w klasycznym saloniePrzed częścią wypoczynkową należy położyć puszysty dywan w klasycznym salonie

Klasyczne Living - Porady:

 • Drewniany stół we wnętrzu - element, który może być styl formowania. Może to być stół i elegancki stolik. Zasadniczo owalny lub okrągły kształt, ale zawsze stałej trzpienia.
 • Kominek - ważnym elementem pomieszczenia. Najczęściej jest to dekoracyjny wzór (jeśli chodzi o mieszkania).
 • Biblioteka w salonie - również doskonałym rozwiązaniem. Dobrze, jeśli znajduje się przestronny salon z szafy szklane drzwi skrzydłowych. Ta szafka i może być biblioteką oprogramowania.
 • Ale nowoczesna technologia w takim wnętrzu zmieścić trudne, ponieważ często stosowane sztuczki kamuflażu - na przykład telewizor jest jak ramy obrazu.

Salon w stylu klasycznym - pokaz doskonałego stylu. Bardzo często utrudnia elementarnej staranności: pokój zamienia zatłoczonych, obraz ciężki, mnóstwo wystrój neguje też wszelkie wysiłki. Umiar powinien być pierwszym warunkiem stworzenia stylu.


Nowoczesny salon zestaw: klasyczny

Meble modułowe - dobry wybór dla nowoczesnych mieszkań. Co więcej, jest w poprawnej wersji będzie pasował do stylu. Modułowy zestaw słuchawkowy oferuje dobrą wydajność, funkcjonalność. Estetyka nie jest zadowalająca. Nawiasem mówiąc, chińskie meble jest duże zapotrzebowanie, można znaleźć ciekawe modułowego zestawu słuchawkowego w tym stylu. Najważniejsze jest to, że nie ma zestawu, ale nadrabia to z prezentowanych mebli. Pozwala to, aby wnętrze wyjątkowym, nie podejmować żadnych dodatków.

Niuanse klasycznych mebli do salonu

Co należy otoczyć meble w stylu klasycznym, harmonijne wnętrze jest takie meble? Istnieje wiele niuansów i w przeddzień kosztów naprawy rozważyć bardziej szczegółowo. Co więcej, często ważne dane, aby utworzyć styl, jest zbudowany z małych rzeczy.

Narożnik, wykonane w klasycznym stylu, świetnie wygląda w połączeniu z dużą ilością poduszekNarożnik, wykonane w klasycznym stylu, świetnie wygląda w połączeniu z dużą ilością poduszek

Że tkwi w klasycznym stylu:

 • Początki klasyki w starożytności, klasycyzm jest dziedziczona z starożytnych dogmatów symetria, proporcje pragną kochać, wysokie i przestronne pokoje.
 • konstrukcja obiektów forma powinna być zwięzły, korzystnie naturalnych materiałów. Wymagane elementy stylu - kątowniki, kulisty kształt, a poprawne zaokrąglanie i poprawić obliczone skręty linii.
 • Fidelity symetria odzwierciedlenie w pary elementów meblowych.
 • Ten styl charakteryzuje się bogactwem dekoracji - to formowanie i rzeźba, i wzorzyste złotym haftem.

Kolorystyka sugeruje głębię koloru, odcienia naturalnego drewna. Złocenia, brąz, porcelany, kryształu powszechnie stosuje się w klasycznych. To przez ten efekt osiąga wielkość i luksusu. Salon w stylu klasycznym - jest wybór zabezpieczonych i pewnych siebie ludzi. Jest idealny dla małych mieszkań miejskich, podmiejskich i luksusowych rezydencji.

Przykłady mebli w salonie w stylu klasycznym (wideo)

W nowoczesnej konstrukcji niech bardziej powściągliwy kontekst. Zwłaszcza, jeśli pokój jest wystarczająco przestronny. Ale sama symetria, te same formy do odlewów precyzyjnych, parowanie, naturalne materiały pozostają. To wnętrze nie jest zmieniany przez wiele lat, ponieważ znaczne koszty napraw skompensowane przez długi czas.

Udane wybór!

Projektowanie mebli w salonie w stylu klasycznym (zdjęcia wnętrz)

3EPOCA2 676f2d7fe8adf605a463b213ed7a689c86eeaec1 2004-3796 261210026172002601100 20140414012146393f 1375429004720original 134762349671097300b Afrodita-001a arredoclassic-giotto-dzienny dwa siedzenia kanapa naroży jednostka -b arredoclassic-Leonardo mieszkalna kompozycja piętnaście -b