Wybierając zestaw słuchawkowy w sypialni należy podchodzić ze szczególną uwagą: meble uzupełnia projekt pokoju, dzięki czemu jest funkcjonalne i praktyczneWybierając zestaw słuchawkowy w sypialni należy podchodzić ze szczególną uwagą: meble uzupełnia projekt pokoju, co czyni go funkcjonalnym i praktichnymNedorogoy, atrakcyjne wzory, od dobrego producenta wielkości pokoju, a także najbardziej łatwo było zebrać - typowego żądania kupującego, wybrać meble w sypialni. Jeśli naprawa jest w przeddzień lub już na etapie sytuacji, wybór mebli nie mogą być mniej uciążliwe niż wszystkich prac wykończeniowych. Zestaw słuchawkowy stylowe i wysokiej jakości nie może być tanie, ponieważ musimy rozważyć różne opcje.


Zestaw sypialnia: co sprawiło, meble

Drewno - klasyka gatunku. Taki materiał jest przyjazny dla środowiska, trwałe i piękne. Wygląda to drogie, zawsze wygląda we wnętrzu sypialni, a także przyjemne w dotyku. Dziś, słuchawki są wykonane z różnych litego drewna - dąb, buk, sosna, jesion, etc.

Produkty jak płyty MDF i płyty wiórowej, oczywiście, na wytrzymałość drzewa plonowanie, ale są one bardziej przystępne. Można wybrać gotowy zestaw tych materiałów jest bardzo atrakcyjne pod względem stylu.

Drewniane meble we wnętrzu sypialni - klasyka gatunku, który nigdy się nie zestarzeje i długo cieszy oko swym pięknem i trwałościąDrewniane meble we wnętrzu sypialni - klasyka gatunku, który nigdy się nie zestarzeje i długo cieszy oko swym pięknem i trwałością

Kute meble żelaza - elegancki, pełen wdzięku, zwłaszcza w połączeniu ze skórzaną tapicerką go. Brak chipsy, bez pęknięć, bez zarysowań na nie. Otwierasz katalog mody, i jest tam piękny armatura z kutego żelaza i dla małych sypialni i przestronny - istnieje mnóstwo do wyboru.

Zestawy dla małych sypialni: że obejmują one

W małym mieszkaniu (typ Chruszczow), oczywiście, opcje nie są tak bardzo. Wszystkie meble, które będą wprowadzone w sypialni, nie należy umieszczać go. Wielu chciałoby sofy w sypialni, mały, ale przytulny - z im dać.


Jedynymi wyjątkami są ławki, które są nieco podobne do kanapy, ale nie są one tak duże. Jest to zwykle drewniane meble tapicerowane.

W małej sypialni dla słuchawek obejmują:

 • łóżko;
 • stoliki (jeden lub dwa);
 • toaletka.

Tradycyjny zestaw zestaw składa się z sypialni łóżko, szafki nocne, komoda i toaletka z lustremTradycyjny zestaw zestaw składa się z sypialni łóżko, szafki nocne, komoda i toaletka z lustrem

Ale czasami używane cabrio, meble, a nawet budować własne. Okazuje się okno, ale tylko na potrzebach i możliwościach pokoju. ofiary ciężar na rynku.Z tego, co może zostać uchylony w sypialni

Czasem próżność decydują się poświęcić dla dobra piersi czy nawet małego biurka komputerowego (jeśli sypialnia jest nadal używany, oraz w jaki sposób Urząd). Poświęcenia i stoły, tylko po wymianie kredens. Ale jest też inna opcja, o nazwie System modułowy.

Zakupić moduły i montaż - dla Ciebie, z tym, freestyle. Te moduły można rozmieścić wokół domu, a potem okazuje się, że salon i sypialnia zostały utrzymane w tym samym stylu. Spójrz na zdjęcia i zobaczyć, jak można to wszystko zrobić w praktyce. Z reguły jest to import dostarczanie producenci takich systemów, ale Rosja ustanowiła produkcji takich mebli.

Opcje i akcesoria meble do sypialni

Duża sypialnia apartamenty wyposażone są w szafę lub nawet całą ścianę. Jeśli sypialnia jest przestronny, może sobie na to pozwolić. Zdarza się, że zbiór ten obejmuje łóżko z mechanizmu, rodzaj transformatora podnoszącego, które zostawiają cię w dniu pustej ściany i dodatkową przestrzeń i zapada noc nad łóżkiem.

Bed-transformator, w którym wygoda i praktyczność będzie najlepszym rozwiązaniem do dekoracji sypialni małych wymiarachBed-transformator, w którym wygoda i praktyczność będzie najlepszym rozwiązaniem do dekoracji sypialni małych wymiarach

Skład innych zestawów oferuje również dodatkowe meble. Tapicerskie przedstawiony fotel łóżko lub podobną strukturę, która może być wykorzystywana w różnych wykonaniach. Są to słuchawki i w tym królewskim stylu, gdzie połysk lub matowa powierzchnia rzeźbione, przemyślany dekoracji fasad, itp Nawet nazwa takich zestawów są zwykle imponujące.

Wielkość i standardy Zestawy sypialniane

Nie ma wyraźnego pomysł, co powinno być nocnej lub łóżko. Dziś, standardy, które były popularne wczoraj, bardziej przesunięty. Ale istnieją pewne rozmiary, które sprowadzają się do nas z czasów radzieckich.

Rozważmy pakiet sypialni na jednym z przykładów:


 • Stolik - 60h42h45;
 • Łóżko - 183h75h210;
 • Chest - 102h74h45;
 • Zawieszany lustro - 96h67h6;
 • Szafa - 104h85h45;
 • Narożne Szafy - 140h214h140.

Wybierając zestaw sypialni, powinna być oparta nie tylko na wygląd, wielkość i kształt mebli, ale również wziąć pod uwagę stylistykę pomieszczeniaWybierając zestaw sypialni, powinna być oparta nie tylko na wygląd, wielkość i kształt mebli, ale również wziąć pod uwagę stylistykę pomieszczenia

Jeśli przyjdziesz do największej wystawy mebli, każda próbka wystawa zwykle zawiera szczegółowe informacje. Tam i rozmiary, a materiały i pełne wyposażenie, w skrócie, szczegółowy opis. Ale czasem zwyczaj sypialnia, a my nadal szukać garniturchik tu i kupił meble do domu najbardziej ostrożnego dokładnie do wymiarów i cech swojej sypialni.

Ocena zestawy sypialni: czy istnieje taka

Prawdopodobnie nie będzie najbardziej obiektywny ranking, który wymienia niektórych producentów. Oto oferta, w reklamie, i konwencje takich ocen. Poprawne powiedzieć, w oparciu o jakie rzeczy są wykonane i co dokładnie Ratingi uwzględniają kupującego. Jest jedna rzecz, jeśli wybrać meble do ogrodu, a drugi - do nowej sypialni.

Oceny oparte są:


 • Na istniejącym reputacji producenta - jak długo rynek, popyt, z którymi współpracował, powierzchni sprzedaży, itp.;
 • Użyte materiały i technologie;
 • Projektanci pracują - czy taki nowoczesnych mebli;
 • Rozsądna grupowanie towarów - postrzegane przez całą drogę aż do jakości i zrozumiałości układów sprzętowych.

Przed zakupem zestawu do sypialni należy czytać opinii na temat produktu i producenta, dokładnie przestudiować podstawowe cechy i materiał, z którego ulubione produktyPrzed zakupem zestawu do sypialni należy czytać opinii na temat produktu i producenta, dokładnie przestudiować podstawowe cechy i materiał, z którego ulubione produkty

Oczywiście, w wielu przypadkach po prostu przepłacać za markę. A sprawa jest taka, że ​​połysk, który reklamuje jeden, i tworzy w umyśle obraz luksusowego apartamentu. Ponadto, można kupić reklamowany zestaw, w którym ty i dwóch elementów jest mało, a będziesz się mała sypialnia szczerze zbędne meble.

Stylowe zestawy sypialni: prowansalskim

To jest teraz bardzo modne. Oczywiście, najbardziej optymalna w tym stylu będzie wyglądać zabytkowe meble. I, być może, stara polerowane komody lub stoliki jest nieco przekształcić, piasek, przemalować, zmienić sprzęt - i masz opcję prowansalskim meble.

Łóżko w tym stylu powinny być duże i wygodne. To może być trochę gruba i łóżko rustykalne i łóżko z niezwykłym rzeźbionymi wzorami. Kolory - delikatny, naturalny, zrelaksowany.

Wbudowany sypialniami: to

Jest to, jak już wspomniano, przykładowe przekształcalnej mebli. Zwykle zakłada nie tylko szafy coupe, ale także specjalne nisze do łóżka z mechanizmem podnoszenia. Nie ma sensu w zakupie tych zestawów, jeżeli obszar dni z sypialni muszą być opróżniane.

wielofunkcyjne i przestronne szafy można łatwo zastąpić kilka wnętrze, więc rozwiązanie problemu zatorów meble pokojowewielofunkcyjne i przestronne szafy można łatwo zastąpić kilka wnętrze, więc rozwiązanie problemu zatorów meble pokojowe

Nawet w szafie może być tak proste, jak się wydaje na początku - mini-szafka może być umieszczony w nim. Tak, biurko i krzesło, półki, itp Dla młodych, mobilnych - to całkiem dobrym rozwiązaniem.

Jak wybrać zestaw sypialnia: Podsumowanie

Nie należy zatem polegać wyłącznie na podstawowy zestaw sypialni. Dodatkowe elementy mogą być charakterystyczny moment, który sprawi, że Twoja sypialnia oryginału. Ale wybór kryteriów, jednak nie poddawaj się.

Kryteria selekcji apartament sypialnia:

 • Finanse - nie przepłacać za coś, co naprawdę nie może sobie pozwolić, nie zawsze są kompromisy;
 • Stosunek wielkości;
 • Projektowanie i estetyka - a to jest zwrócić uwagę w pierwszej kolejności;
 • Funkcjonalność - meble powinny być przestronne i wygodne;
 • Kolor i materiał - aby łączyć się ze sobą, a nie być uciążliwe, jasna sypialnia jak pierwsze dwa dni, a następnie z niego i można się zmęczyć.

Stylowe apartamenty dla sypialni (wideo)

Można zawsze obuyutit przedmiotów własności sypialnia sztuki - rzemiosła, malarstwa, wnętrze zabawki konstrukcyjne. Te małe rzeczy stworzyć jedność obrazu i jego wyjątkowości. Po tym wszystkim, ważne jest, aby stworzyć projekt dzielnica kawy i przestrzeń, w której będziesz zadowolony.

Dobry wybór!

Przykłady mebli do sypialni (fot wnętrze)

1440 1537 3415cdfe5235a8e44ee288493f15f4ab 32409-dekor-i-DIZAYN-malenkoy-spalni 71629-spalnya s-uglovym-shkafom 90544-dostavka-montazh-shkafy-kupe-dlya-spalni 1431734741spalnyaevropa5mn2 100914milena110712 14255694890 55028006500011