Stylowy nowoczesny design schody nie tylko udekorować pokój, ale może być również ciekawy akcent we wnętrzuStylowy nowoczesny design schody nie tylko udekorować pokój, ale może być również ciekawy akcent w budynkach interereVse, które nie należą do wysokich budynków, tymczasowo zwane domki. Prawie nie dworek w Rosji nie może się obejść bez konstrukcji drabiny, czy to jest z przodu, piętro lub poddasze. Design projekt schodów w salonie zależy od ogólnego stylu i rozkładzie, a także możliwości finansowych właściciela.


Schody dekoracyjne: rodzaje drabin

Konstrukcja schodów na drugim piętrze jest niezbędna w przestrzeni projektowej, jako element ten kładzie nacisk na umiejętność planowania i przezorność, elegancki typowe wnętrze, z ogólnym kierunkiem stylistycznym pokoju i wykonywać funkcje związane.

Wybierając się po schodach do pokoju, należy wziąć pod uwagę zarówno jego wygląd i jakośćWybierając się po schodach do pokoju, należy wziąć pod uwagę zarówno jego wygląd i jakość

Wszystko to oznacza, że ​​dekoracyjny drabina powinna być:

 • estetyczny;
 • wygodne;
 • Ekologiczny;
 • Secure.

Po pokonaniu schodów, które prowadzą do domu, możemy wyjść na korytarz, który zazwyczaj znajduje się również projekt schody prowadzące na drugie piętro.


Przedpokój - centralny pokój w domu, która określa sens całego majątku, więc konstrukcja tego pomieszczenia powinny być dokładnie przemyślane, gdyż nawet nieznaczne na pierwszy rzut oka, rzecz może zepsuć widok i pozostawić w podświadomości ujemnego posmaku.

Warianty rejestracji schodów hali może być najbardziej nieoczekiwane. Dokonywanie draperia dzisiaj w trendzie. Świetny pomysł - ażurowa konstrukcja metalowa, ale to będzie wyglądać, gdy tylko spektakularny prawidłowo zorganizowane oświetlenie. Drewniane schody - klasyka gatunku, idealne rozwiązanie dla wnętrz, zaprojektowany w tym samym kierunku stylu.

Jeśli właściciel domku nie ma zaufania do swoich możliwości projektowych, lepiej zaprojektować projekt schodach na drugie piętro stworzenie profesjonalnego, który będzie w stanie wybrać optymalną kombinację rodzaju drabiny, jej styl i materiałów budowlanych, z którego jest wykonany, aby schody harmonijnie dopasować do wnętrza w pomieszczeniach zamkniętych.

Ponadto, ważne jest, aby dbać o obliczenie właściwej drabiny, ponieważ jest stale w świetle, a wszelkie braki w jego strukturze będą widoczne nawet ludzie nie wiedzieli nic na temat wzorów. Jaki będzie drabinka, w dużej mierze zależy od powierzchni i wysokości powierzchni sufitu. Na przykład, masywna budowa marmuru wymaga odpowiednie otoczenie i będzie wyglądać źle w korytarzu mieszkania, ale stroma drabina z metalową poręcz zbrojenia daje możliwość zaoszczędzenia finansów, ale to rozwiązanie nie nadaje się do każdego wnętrza. Ponadto, za niewielką przestrzeń pokoju dziennego, kuchni, przedpokoju lub innego pomieszczenia optymalnie dopasować prostą drabinę z drewna, znajduje się wzdłuż ściany.Konstrukcja schodów na drugim piętrze: zdjęcie

Design projekt schodów w domku pozwala realizować najbardziej fantastyczne i pomysłowe projekty schodów wewnętrznych, na przykład Valdai jego wytrzymałość i trwałość może przypominać o średniowieczu i mogą unosić się w powietrzu, jako coś fantastycznego.

Ciekawe i nietypowe wnętrze będzie wyglądać nowoczesne spiralne schody na drugie piętroCiekawe i nietypowe wnętrze będzie wyglądać nowoczesne spiralne schody na drugie piętro

Spiralna konstrukcja, w której znajdują się elementy kucie może być podstawą do wnętrza z suficie.

Spiralne schody wykonane z metalu i posiadający wyjście na zaimprowizowanej galerii dać podobieństwo w pomieszczeniu za pomocą zamka.

Najpilniejszą jest uważany za spiralne schody, które w ciągu ostatnich lat rozwiniętych reputację:

 • magia;
 • magia;
 • Pociągający.

Wystrój i projektowanie wzorów na śruby mogą być wykonane w różnych stylach i kierunkach, od klasycznego po barok, jednak oni zawsze będzie jednym z najbardziej oryginalnych elementów. Drewno to uniwersalny materiał do wnętrz prac wykończeniowych, oraz opracowanie i wykonanie projektowanie konstrukcji drewnianych można doskonale łącząc ją z wnętrza, zarówno klasyczny styl i nowoczesne trendy stylu. Schody z drewna idealnie stapia się ze starożytnych wzorów, a miejsce można wykorzystać do budowy w ramach systemu półkach lub przechowywania, strefa będzie funkcjonalne i estetyczne.

Pomysły mogą być najbardziej oryginalny, można eksperymentować. schody wnętrz mogą być wykonane w różnych stylach i kierunkach, z różnych materiałów, może mieć konfigurację fantazyjnego projektowania, ciekawe odwzorowanie kolorów, ale dążenie do oryginalności, nie należy zapominać o zasadach obliczania wymogów drabiny i bezpieczeństwa.

Jeśli zasady są ignorowane, ulubiony drabina może stać się niebezpieczna przeszkoda. Na przykład, taśma schody bez poręczy wygląda bardzo oryginalne, ale potknął się, można poważnie uszkodzić.

Stylowa konstrukcja schodów w domu

Jak znaleźć projektantów, stopnie i poręcze, aby poruszać się między piętrami, nosić nie tylko funkcjonalne, ale także stylistycznych obciążenie, tworząc osobowość i harmonię we wnętrzu przestrzeni życiowej.


Wybierając się po schodach na drugie piętro, szczególną uwagę należy zwrócić i poręczeWybierając się po schodach na drugie piętro, szczególną uwagę należy zwrócić i poręcze

Konieczne jest, aby zbadać szczegółowo schody we wnętrzu, a ich stylistyczne cechy:

 1. Nowoczesny. Jeżeli właściciel domu lubi jasną i wyrazistą formę, drewniana konstrukcja w stylu modernistycznym kierunku byłaby odwołał się do niego. Jej gładkie krzywe roślinny, futurystyczne kształty i rzeźbione drewniane elementy są elegancko w połączeniu z ogólnym wystrojem wnętrz w tym samym stylu.
 2. Wiktoriańskim stylu. Schody drewniane w kierunku stylu mają gwintowane tralki i słupy nośne, uzupełnione o stylowe kulki. Nie będzie źle się sztukaterie, obrzeża i rzeźba. Zdarza się, że poręcz może zawierać elementy w postaci kraty.
 3. Neoklasycyzmu. Ta dominacja luksusu i przepychu. A drabina od podłogi musi być szeroka i uroczysty. Kamień nie będzie zbędny, wyraziste i wyrafinowane elementy kute z gwintem do drewna wykonane przez laser. To musi zostać wzmocniona podium i tralki w kształcie stożka.

Równie popularny styl country i klasyczne. Dla kraju charakter prostoty i naturalności, ale ma uniwersalny klasyczny wieku elegancki kształt, z niewielką liczbą dekoracji, rzeźba, wiruje i wzorców. Konstrukcje wykonane z drewna często mają jasne i ciemne kolory, klasyczne gamma. Schody mogą być w otoczeniu kwiatów i innych akcesoriów, tkwiących w tym stylu.

Dokonywanie schody: 10 wskazówek

Projektanci oferują kilka wskazówek dla dobrze zaprojektowanej wejście schodami.


Klatka na piętro powinny być dobrane tak, że doskonale uzupełnia konstrukcję wnętrza pomieszczenia, w którym zainstalowany jestKlatka na piętro powinny być dobrane tak, że doskonale uzupełnia konstrukcję wnętrza pomieszczenia, w którym zainstalowany jest

Na przykład:

 1. Aby schody projekt był nie tylko atrakcyjny, ale również bezpieczne, należy wziąć silne materiałów budowlanych doskonale nadaje się naturalne drewno, stal, szkło hartowane i inni.
 2. Wszystkie szczegóły schody powinny być w tym samym stylu.
 3. Kroków od dołu i od góry schodów trzeba spojrzeć na drzwi.
 4. Wspinać się i schodzić po schodach powinny być wygodne, więc zbyt mądry i modne wzornictwo nie warto robić.
 5. 15 cm, wysokość 30 cm, głębokość optymalny wariant.
 6. Metal + Drewno jest najsilniejszą kombinację.
 7. Nad głową powinna wynosić co najmniej 2 metry.
 8. Oświetlenie powinno być wystarczające.
 9. Schody powinny być autonomiczne, powinny być wygodne, iść na górę, aby przejść na balkon i zobaczyć terytorium, garaż, krajobrazu, czy piękno ukochanej korpusie maszyny.
 10. Schody w hali muszą być estetycznie urządzone. To może być dwukolorowe, z draperia. Dobry na ścianie pokleit stylowy neutralną tapetę, od czerni powinno być zaniechane.

Lepiej zostawić kreatywne rozwiązania dla śmiałków. Projekt drabiny we wnętrzu, szczególnie, powinny być wygodne i dobrze uzupełnia wystrój domu.

Spektakularne schody ściana wystrój

Oprócz projektowania schodów, ważne jest, aby narysować ścianę, która znajduje się w bliskim sąsiedztwie. Ozdobić ściany mogą być różne, najważniejsze do przestrzegania styl i nie przesadzaj z elementami dekoracyjnymi.

Ładne i stylowe wnętrze będzie łączyć przestrzeń ciemnych schodach i białej ścianieŁadne i stylowe wnętrze będzie łączyć przestrzeń ciemnych schodach i białej ścianie

Projektanci powinni używać jako tło:

 • tapety;
 • Dekoracyjny tynk;
 • Malować, itd ..

Na ścianie można umieścić, piękne mozaiki, niektóre z oryginalnych płytek ceramicznych, i może sprawić, że sztuczny kamień niosek. Interesującym opłacalnym rozwiązaniem - naklejki winylu jest modne i oryginalny. Na ścianie można umieścić plakaty, obrazy, freski lub powiesić ramki ze zdjęciami, które przedstawiały szczęśliwych chwil życia. Na szczęście, wytwarzanie oryginalnych elementów dekoracyjnych teraz ustalone i ogromna różnorodność tematów.

Nowoczesna konstrukcja schodów (wideo)

Świetnym pomysłem byłoby rysunek na ścianie może spowodować spektakularny wzór lub wklejone tapety. Opcje projektowania jest wiele, ale jeśli nie ma zaufania do swoich możliwości, to lepiej zwrócić się do projektantów. Grupa ekspertów zrobi wszystko idealnie.

Projekt korytarz ze schodami na drugie piętro (wnętrze zdjęcia)

1slide1 4-18 0042 28 137 111157 1859 1378 23753554 1430669034intererlestnicyvchastnomdome2