Hall - jest centralnym pokój w mieszkaniu, więc jego naprawy powinny być traktowane ostrożnie i rozważnieHall - jest centralnym pokój w mieszkaniu, więc jego naprawy powinny być traktowane ostrożnie i obdumannoInterer pomieszczenie trzeba dokładnie przemyśleć. Ale od czego zacząć przygotowania i aktualizacji, jak sprawić, by pokój naprawdę nadaje się do wypoczynku i recepcji? Odpowiedź na to pytanie zależy od przeprowadzenia jakiejkolwiek naprawy rozumie, na przykład, drobne lub kapitału, i będzie to projekt badania lub samodzielnej aktualizacji. W każdym przypadku konieczne jest przeprowadzenie projekt pokoju, aby uniknąć missteps i brak wymaganej liczby materiałów lub ich nadmiar, że zawsze będą miały wpływu na budżet.


Remont salonu w mieszkaniu i domu

Nawet jeśli chcesz naprawić swoje ręce, powinien słuchać projektantów i ich zasad.

Na całkowitą zmianę wnętrza jest uważany za opcję najlepszą gospodarstwo:

 • przebudowa;
 • Łącząc balkon z publicznością;
 • Instalacja z partycji.

Należy zauważyć, że pokój re-Plan i kombinacja ćwiczeń jest możliwe dopiero po przedłożeniu projektu na rzecz spółki Urzędu Mieszkalnictwa uzyskania zezwolenia. W przeciwnym razie, to jest prawdopodobne, że kara poniesienia.

Zaktualizuj wewnętrzny pokój jest możliwy poprzez połączenie dwóch pokoi lub przebudowyZaktualizuj wewnętrzny pokój jest możliwy poprzez połączenie dwóch pokoi lub przebudowy


Naprawy kapitałowe żyjących gatunków należą:

 1. Montaż nowych drzwi i okien;
 2. Wymiana powłokę na suficie i ścianach;
 3. Perestilanie podłogi.

Wszystko musi być przemyślane przed rozpoczęciem naprawy i tylko wtedy, gdy wynik jest najlepszy. Jeśli prąd jest zmieniana ponad 10 lat temu, konieczne jest, aby zwracać uwagę na okablowanie zastąpiona. Aby rozpocząć prace wymagane do badania układu z drutu, ponieważ w ten sposób można uniknąć wad, szorty oraz uszkodzenia mienia. Po wykonaniu powyższych czynności są zakończone, konieczne jest, aby od początku do końca, czyli innymi słowy, wystrój pomieszczenia.

prace przygotowawcze

Do samodzielnej naprawy konieczne jest podjęcie realistycznych rozwiązań projektowych, które będą pasowały do ​​wielkości pomieszczenia, budżetu i sił.Łapanie naprawy, spróbuj zaplanować każdy krok i przygotować pokój, usuwając wszystkie obiektyŁapanie naprawy, spróbuj zaplanować każdy krok i przygotować pokój, usuwając wszystkie obiekty

Eksperci uważają, że przed rozpoczęciem naprawy, trzeba postawić sobie takie pytania jak:

 • Gdzie będzie zainstalowane wyposażenie techniczne, takie jak telewizja i tym podobne;
 • Gdzie zainstalować mebli;
 • Czy potrzebujemy takie wewnętrzne elementy, takie jak biurko komputera i laptopa;
 • Czy pokój książka, naczynia i szafki pod ubraniem, i to jest ich miejsce, a nie w jaki zostaną one umieszczone;
 • Jaki będzie oświetlenie;
 • Jakie dekoracje będą zlokalizowane w pomieszczeniu;
 • Czy muszę kupić podświetlenie LED;
 • Ponieważ instalacja kominka będzie prowadzona;
 • Jaki styl będzie gotowy pokój.

Każdy z tych momentów, a oprócz nich o wiele więcej problemów zostaną rozwiązane jedynie na etapie przygotowania, ponieważ od tego przepływu środków będzie zależeć od wyboru materiałów do koloru, ilości i jakości, jak również kosztów.

Jak naprawić salonu: wybór projektu

Projekt nowego salonu powinny być znacznie różni się od starego wnętrza, ponieważ w porządku i jest aktualizowany. Niektórzy ludzie wolą polegać na wygląd projektanta, a inni są znacznie łatwiejsze do przeprowadzenia wykończenie do swoich potrzeb. W każdym przypadku konieczne jest, aby określić kolejność, w której styl pokoju będzie. Wybór określonego stylu sprawia, że ​​możliwe do naprawy zgodnie z pewnymi regułami.

W szczególności:

 • W szczególnej kolorystyce;
 • Korzystanie z pewnego rodzaju mebli;
 • Daj swoje preferencje poszczególnych akcesoriów.

Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac naprawczych niezbędnych do określenia, konstrukcja hali i przy doborze mebliPrzed rozpoczęciem jakichkolwiek prac naprawczych niezbędnych do określenia, konstrukcja hali i przy doborze mebli

Najważniejszą rzeczą - jest stworzenie przyjemnej atmosfery, a także w domu. Na styl rozwiązanie może być wybrany, nawet trochę drewna. Na przykład, w przypadku klasycznych mebli w stylu pasuje do eleganckich i drogich gatunków drzew. Analogi Nouveau i artykuły z płyt wiórowych może być używany. Odcienie mebli jest bezpośrednio zależna od koloru ścian, od preferencji właścicieli lokali i oświetlenie.


Umieszczenie wszystkich tych opcji w jednym, można dokonać konkretnego wyboru, ale projektanci uważają, że środowisko nie musi być więcej niż trzy kolory.

Ponadto, w zależności od stylu zależy od tego, co zostanie zainstalowane akcesoria, żyrandole i wystrój. Najważniejszą rzeczą - nie przeciążać pomieszczeniu różne przedmioty. Stworzy to absurdalny wygląd i działanie zaburzenia.

Piękny odnowiony pokój dzienny z rękami

Piękne wnętrze hali powinien odpowiadać każdemu, kto byłby w nim. Upodobania i preferencje tak wielu tysięcy tysiącach, ale może to zrobić oryginalny i niezwykły akcent, że nawet najbardziej doskonały i doświadczony projektant będzie wyglądać w pokoju bez zatrzymywania się.

Przeznaczony do salonu, wybrać, w zależności od ich upodobań i preferencjiPrzeznaczony do salonu, wybrać, w zależności od ich upodobań i preferencji

Istnieje kilka sposobów, aby uaktualnić salonu:


 1. W przypadku pomieszczeń z wysokimi sufitami, można użyć techniki optyczne złudzenie, na przykład, jeśli stosuje się tapety z paskami umieszczonymi poziomo lub po włożeniu krawężniki, profile i modułowa wzór.
 2. można optycznie powiększyć pomieszczenie, instalując ponadgabarytowych ramy okienne i drzwi, a także obraz trójwymiarowy.
 3. Jeśli chcesz, aby efekt ciężkości i masywności sufitu, można użyć tkaniny na ścianach, które mają wzór w kratkę.
 4. Tapeta z rombu można poszerzyć pokój, który jest idealny do małych pomieszczeń.
 5. Jeśli jest absurdalny rodzaj ram okiennych lub nieregularnego kształtu, niewielkie rozmiary oraz wydłużonym kształcie, najważniejszą rzeczą, aby wybrać odpowiednie zasłony.
 6. Aby rozwinąć okno, można użyć draperie.
 7. Aby zawęzić ramy okiennej można powiesić zasłony w wysokości ściany, lecz od wartości otworu okiennego.

dekoracja podłoga w pokoju

Przykładami mogą być różne, tak jak na zdjęciach na tapety i meble, ale nie zapomnij o tkaninie zewnętrznej. Naprawa podłóg odbywa się nie w ciągu jednego dnia, i należy to zrobić przed rozpoczęciem pracy.

Sam proces wymaga:

 • Usunięcie starej sieci;
 • Instalacja nowego jastrych cementowy;
 • R izolację;
 • Nawierzchnia jest nowa.

Po uaktualnieniu pokój dzienny powinien pomyśleć o zastąpieniu podłodze lub na jej poprawyPo uaktualnieniu pokój dzienny powinien pomyśleć o zastąpieniu podłodze lub na jej poprawy

Jeśli podłoga w salonie nie jest beton i drewno, konieczne jest, aby przeglądać każdy element siły, gdy jest on aktualizowany. W razie potrzeby wymienić części. W badaniu skoncentrowano się na głowach paznokci, tak że nie trzymać.

Po tym, podłoże układania gruba i dopiero wtedy można przystąpić do wykończenia płyty wiórowej lub płyty pilśniowej płyty.

W tej chwili bardzo popularnym materiałem uznane podłogi, podłogi laminowane lub zwykły. Parkiet uznawane za najdroższe produktu, ale najbardziej efektowne i wytrzymałe. W obecności starej podłodze parkiet salonie, warto wydać zarysowania, a następnie barwienia lakierów. Tak więc możliwe jest, aby odświeżyć w sieci, a nie zmienić go na nowy. Praktycznie wolno kłaść płytek lub linoleum podłogi do salonu, więc jest nie tylko zepsuć wygląd, ale także stać się tzw niedopatrzenie, ponieważ współczesne style wykluczają stosowanie takiej sieci.

Projektowanie i naprawa salon (wideo)

Odpowiednio przemyślane napraw w salonie może przynieść wiele pozytywnych emocji. On stworzyć stylowe pokoje, które mogą zadowolić się domem przez wiele lat. Sukces w naprawie!

Przykłady współczesnej aktualizacji salonie (foto)

8min7 2 14 19min6 18 21min33 23 24 28min6 241