projektowanie sypialni w nowoczesnym stylu na podstawie relacji i rozsądna wszystkimi szczegółamiprojektowanie sypialni w nowoczesnym stylu na podstawie relacji i rozsądna detaleyEsli wynika, że ​​oferuje modę, należy zrobić to regułą - sypialnia teraz nie tylko miejsce do spania i odpoczynku. Praktyka i estetyka - to najlepszy sojusz w 2017 roku. Jednak głównym wymogiem dla sypialni - musi koniecznie odwrócić od codziennych trudów. Jest to miejsce relaksu, strefy komfortu, w tworzeniu którego ma wiele małych rzeczy. I wiele zależy od konstrukcji sypialni.


Nowoczesna sypialnia zestaw: kolorystyka

Jeśli są rysowane do klasyki, trzeba zatrzymać się na paletę pastelowych. Ale ty zbyt konserwatywny, nikt nie zadzwoni, pastelowe odcienie są zawsze aktualne. Jasne akcenty są używane tylko w szczegółach, kolorowe sypialni nie powinno być, w przeciwnym razie jego funkcja nie wykonuje.

Na rzecz bieli. Wydawałoby się, że moda na nią już powinny zapadać, ale żaden z nowoczesnego katalogu jest nowością zestawy, koncepcje projektowe jest w kolorze białym. Biały jest uniwersalny, nadaje się do pomieszczeń o różnej wielkości i układów. 

apartament sypialnia w kolorze białym pasuje do wszystkich odcieniapartament sypialnia w kolorze białym pasuje do wszystkich odcieni 

Nowoczesne słuchawki - sojusz szary i biały. W połączeniu te dwa odcienie tworzą atmosferę spokoju i że ważne jest, aby nie męczy oczu. Szary nie powinien być zbyt ciemny, inaczej sypialnia jest zbyt surowa.

Inną cechą modne - połączenie białego i naturalnego drewna. I tu można dodać trochę szary, będzie to idealne rozwiązanie, ponieważ będzie powtórzyć jeden z najlepszych naturalnych kombinacji. Jak wiecie, jest utalentowany projektant, niż natury.


Pokój zestaw 2017: Formy i materiały

Nie przestają pasję na strychu, bo model wygląda całkiem zbiorów przybliżonych sypialne nadal pojawiają się w katalogach mody. Są one dość ascetyczny, może być masywne, nieco szorstka. Czasami zestaw jest prosty, blisko do klasyki, ale na czele nim - ściany surowca obróbki drewna lub cegły.

Podstawowym warunkiem przy wyborze sypialnią - musi w pełni spełniać życzeniaPodstawowym warunkiem przy wyborze sypialnią - musi w pełni spełniać życzenia

Inne opcje również mają tendencję do powtarzania motywów retro: • Łóżka z zaokrąglonych ścian przy łbie, które znajdują się we wnętrzu 60 ° C;
 • Opływowe, gładkie kształty bez nadmiar ozdób i bez typowych elementów, na przykład, nie jest widoczna dla nóg w złożu i małych przedmiotów;
 • Apartament sypialnia jest coraz bardziej częścią stylu retro tabeli na cienkich nogach nagle jasne kolory lub estetyki Shabby-chic (z drobnym pocierania).
 • Nie z łóżka mody z kutego żelaza ścian. Dziś można znaleźć super model planu - z kutego żelaza ściany imitujące fragment alei, szkic do mozaiki, itd. Ale ta ściana musi być tylko u wezgłowia łóżka, drugi nie ma.

Przykład mody słuchawki 2017

To może być częścią nowoczesnego modne słuchawki? Typowo, kompleks, który jest idealnie wyposaża sypialnia - nic więcej nie trzeba. Natychmiast należy zauważyć, współczesnych projektantów nie zostawiaj pokoju szafy w sypialni, wierząc, że pokój i ładuje dosłownie i psychicznie.

apartament sypialnia w nowoczesnym stylu powinien być wygodny i praktyczny w użyciuapartament sypialnia w nowoczesnym stylu powinien być wygodny i praktyczny w użyciu

Ponieważ najczęstszą zestaw dzisiejszy - jest:

 • toaletka. Bardzo często jest to niski prostokątny stół kolor orzech, wykonany z topoli amerykańskiej, z trzema szufladami. Tabela jest wymienialna, na nogach.
 • Lustro. Ponadto prostokątne, z tego samego materiału, o wysokości 90 cm i szerokości 60 cm.
 • Konsola pod telewizorem. Głębokość tej konsoli zwykle 40 cm i wysokość pół metra. Konsola posiada szuflady, stojąc na nogach.
 • Duże łóżko. Głębokość złoża 2 m i wysokości 1 m, szerokość - 160-165 cm podwójne łóżko szarego lnu.
 • stolik nocny. Posiada dwie szuflady, wysokie nogi, wysokość 56 cm, głębokość 35 cm obudowach. Materiały i kolory są takie same.

Wszystko, co jeszcze może być konieczne w tej sypialni jest mały dywanik przy łóżku lub utwór, lampa podłogowa, telewizor, a obraz może atmosferycznego na ścianie.

Jakie są korzyści z zestawem do spania

Bardzo często, meble pokojowe sprzedawane po kawałku. Ale zestawy są zazwyczaj bardziej opłaca się kupić, ich elementy początkowo połączone ze sobą. 

Pobierz cały zestaw sypialni, ponieważ jest o wiele tańsze niż zakup mebli indywidualniePobierz cały zestaw sypialni, ponieważ jest o wiele tańsze niż zakup mebli indywidualnie

Typowo, jeden zestaw zawiera:


 • łóżko;
 • Jeden lub dwa stoliki;
 • Szafa (nie zawsze);
 • Komoda;
 • Dressing tabeli;
 • Lustro.

Jeśli wszystko będzie wykupienie osobno, nadpłata może wynosić od 40 do 60%.

Pokój zestaw od producenta, którego celem jest średnią wypłacalność kupującego, jest użycie meble wykonane z materiałów odpornych na ścieranie. Zwykle wezgłowia łóżka z nici, tie autobusu lub sitodruku, jest bardzo duża. wydała również komoda, szafa, szafki nocne. Ten zestaw słuchawkowy, ciążących do klasyki, które dawno wyszły z mody.

projektowanie sypialni w 2017 (wideo)

Pokój zestaw projektantów dokonały w ich idealnej kombinacji, to sprawia, że ​​cały obraz z sypialni, przekonujące, idealny. I po prostu trzeba znaleźć każdy mebel swoim miejscu, i dobrze wyposażyć sypialnię.

Zapraszam na zakupy!


Nowe meble w sypialni pozycji 2017 (zdjęcia)

51-- 5fc82ed5558ce79442a64ab4a4a9e546 622 2a07c0e565622bf6b002c3dcb68d2acc1024768 2112 6f151dda4d7d65542d866d76c746c120 11090 29308 3720img 49844136ded6-909x909b