Paspas paspas kir ve toz eşik değerine kadar tutmak için tasarlanmıştırPaspas paspas kir ve pylPridvernye paspaslar eşiğine kadar tutmak için tasarlanmıştır - vazgeçilmez ve salon herhangi bir elemanın göze neredeyse görünmez bir. Yüksek kaliteli halı ev sağlığını ve genel atmosfer, ayakkabı tabanları farklı türde uygun caddesi getirilen kir ve mikropları absorbe tasarruf edebilir. salon için kapı paspasları Alış, sen üreticiye ve halı akla, kaliteye çok seçici olmak zorunda.


salonda Halı: türleri

koridorda Kilimler nedeniyle özelliklerine bariyer çağrıldı. Bir fırça ve deterjan ile su ile yıkama için çok uygundur. salonun yarısı için bir kapak haline gelebilir birine çok küçük gelen, bir yarım daire şeklinde, kare, oval: İsteğe bağlı olarak, kesinlikle herhangi halı boyutları ve şekilleri seçebilir.

Paspas ped kauçuk tabanı en çevre dostu, güçlü ve dayanıklıdırPaspas ped kauçuk tabanı en çevre dostu, güçlü ve dayanıklıdır

kapılar için paspaslar birkaç tipi vardır:

 1. Yünden. Odaya konfor unsuru getirmek yardımcı olur. Bu paspaslar sokakların kire karşı korur. Bu avantajlar onların görünümünü standart lastik paspaslar ön görünümde kazanır gerçeğini içermektedir. Villi mükemmel kesinlikle herhangi biri olabilir kir ve tozları ve kazık uzunluğu gözaltına. Ancak, kısa bir şekerleme halı temizliği için en uygun. Bununla birlikte, halılar bir dezavantajı, güçlü bir kir (örneğin, toprak ve kil bir kombinasyonu) kaldırma zorluğu ve aynı zamanda düzenli kurutulacak gerekir;
 2. Kauçuk. Halının en çok yönlü türü. lastik tabanı sayesinde, bir yüksek aşınma direnci vardır. Bu tür modeller de, kir, nem gecikme istenmeyen kokuları tasarruf edilir. karo üzerinde bir mat slayt olmayacaktır. Bir dezavantajı, görünüme neden gibi: seçim kalıpları genellikle çok zayıf ve bir renk standart bir dizi ile sınırlı;
 3. Köpük. Onlar mütevazı bir görünüm rağmen, dayanıklı, kullanımı idealdir ve. Bu ayaklar için iyi bir tutuş yaratarak, bir ıslak ve çürümeye yüksek aşınma direnci ile karakterize edilir ve bir karo üzerinde kayan. Düşük sıcaklıklarda bu tip halıların olumsuz gevrekliği PVC kaplama üzerinde. Bu tür modeller banyo ve koridorlar değildir için satın iyidir;
 4. Lastik tabanlı. Doğal kauçuk substrat veri modelleri. hem açık havada ve içeride kullanılacak, böylece bu kauçuk paspas, büyük sıcaklık değişikliklerine dayanıklı olacaktır. mat o vakum yapabilme, yıkamak, kolay temizlenebilir ve temiz. Ne yazık ki, bu modeller yüksek maliyet ve çarem yok.

Bunu emicilik özellikleri çok yüksek halı diğer türleri ile karşılaştırıldığında olarak çamur Paspas, sıvı yaklaşık 5 litre emebilir.

Bu görünse de ayakkabısını temizlemek için değildir ve daire içine kir girmesini önler Çok uygun ped-jant.


koridorda parlak halı

koridorda bir halı satın almak olmadığı sorusu üzerine, her zaman kesin bir olumlu tepki var. Modeller satın almak için dikkat edilmesi gereken bir diğer soru. Onlar ziyaretçi ve daire sahipleri ilk gördükleri şey, onun eşiğini geçtikten - bu, çünkü kolaylık yanı sıra, halı, zevkli ve göz olmalıdır. Bir desen veya diğer herhangi bir görüntüye sahip aydınlık ve büyük halı koridorda özel ve unutulmaz manzarasını verecektir.

Doğru halı seçmek için, bir kaç önemli şeyi dikkate almak gerekir:

 1. Daha sonraki alışverişlerde önemli bir özelliği: dayanıklılık, güvenilirlik. yıllar ve odada konfor sağlamak için halı mutlu olmalı;
 2. Dokunsal hisler de önemlidir: dokunuşa halı keyifli olmalı;
 3. Halı kolay temizlenmesi gerekir;
 4. kir nem kuyu emer ve itme kabiliyeti de çok önemlidir.

Halı tasarım iç koridor altında seçilmelidir, mobilya ve çevresindeki nesnelere ile uyum olmalıdırHalı tasarım iç koridor altında seçilmelidir, mobilya ve çevresindeki nesnelere ile uyum olmalıdırNe zaman seçme halı renk düzeni dikkate iç tasarım oynayacağı rol almalıdır. Koridor sakin tonları, salon canlı detay doluysa, halının parlak renkler seçin, bu renklerin birbiriyle uyumlu hale getirmelerini dikkate değer.

Halı görev - rahat bir atmosfer yaratmak için. Stilinizi göstermek için, Ikea ve Leroy Merlin halı için geçerli olabilir. Satın alma çok uzun bir süre sahibini memnun edecek şekilde bir kez bir fotoğraf için iyi bir model seçebilir, oturum, büyük bir seçim vardır. mutfak, halı, çocuk kilim içine kapı paspaslar ve çok daha fazlası: hipermarket olarak Hoff ayrıca büyük en zorlu müşteriyi tatmin edecek her zevke ürün sayısını bulabilirsiniz. modellerin hiçbiri uymadı, bunu bile acemi metresi ile başa çıkmak için, kendi elleriyle tığ halı deneyebilirsiniz. toplar halinde şeritler halinde kesilir ve yara gereksiz giysi, daha sonra çok yapışkan vardır: bağımsız bir şekilde, örme kumaşlar halıyı, aynı zamanda yapmak çok kolaydır. kord başka ilginç bir seçenek ped, bu tür paspaslar döken yok, bir masaj etkisi ve koridorlar için idealdir. İmalat ve bu tür ürünlerin satışı hatta bazı kullanışlı insanlar için bir hobi haline gelebilir.

Bu farklı paspaslar, kauçuk esaslı geniş koridor

lastik tabanı ile Zemin kaplamaları çok popüler. Ürün çeşitliliği ve substratlar avantajları çok sayıda nedeni. Ana malzeme ve nem engellemelidir alt-tabaka kendisi ve çeşitli kimyasal maddeler ve sıcaklıkların korkulacak değildir.

salon için kauçuk matlar göre tehlikeli madde yaymaz önemli bir avantajı, -Malzeme kaplamaya sahipsalon için kauçuk matlar göre tehlikeli madde yaymaz önemli bir avantajı, -Malzeme kaplamaya sahip

lastik tabanı ile kaplamaların avantajları açıktır:

 • Böyle halı çok yönlüdür ve her yerde ortaya koydu olabilir;
 • Onlar herhangi bir şekil verilebilir. istenen konfigürasyonunu sağlamak için kolayca kesme kaplanması;
 • Suya karşı dirençli;
 • Bu mükemmel ses ve ısı yalıtımı özelliklerine sahip;
 • Temizlenmesi kolay;
 • artan yastıklama özelliklere sahiptirler;
 • Kayar tabi değil;
 • Uygun fiyat.

Düzgün seçilen halı 4-5 yıl sürecek. Ayakkabı toz ve kir% 80 çok günlük vakumlama ve deterjan kullanarak haftalık yıkanmalıdır bunun kalır.

Ne koridor çamuru bir halı seçmek için daha iyidir

Herhangi sahibidir temiz bir koridor ve koridor görmekten mutlu olurdu. Eğer kapı mat gibi önemli şeylerden eksik olmamalıdır nedeni budur. En sık sorguçlu ve dokuma halılar kullanılan alanlarda. çamur kazık modeli galibiyetle mücadelenin ancak hasır olarak daha iyi görünür. hav yoğunluğu itibaren halının dayanıklılığına bağlıdır.

doğal liflerden yapılmış Paspas halı vakumlu izin ancak yıkanıpdoğal liflerden yapılmış Paspas halı vakumlu izin ancak yıkanıp

Bir seçim yaparken, belirli renklerin yoğun kirli çok koyu ve çok açık modeli vardır dikkate almak gerekir, ancak mükemmel boyama pockmarked Melanj kir gizlemek.

Mat arasında olabilir:


 1. Doğal lifler. Hiçbir esmerleşme coir, bu nem ve temizlenmesi kolay zarar vermez. 
 2. Sentetikler. vakumlama ve soğuk su ile yıkanması için uygundur. Poliamid havlı kir ve nemin, polipropilen antistatik emer ve kalıcı bir renk korur.

Nasıl salon için bir kapı paspasları seçmek için (video)

Tabii ki, oda kapı paspaslar mükemmel temizlik oluşturmaz, ancak bu amaç için tasarlanmamıştır. İç koridor vurgulamak ve ev, toz ve onlar suya kirlenmesini engellemek için, bu lezzet çeşit yapmak, daha kolay daire temizlemek için emin olun. Sonbaharda onlar sadece yeri doldurulamaz ve girişinde bir halı yatıyordu varsa, mikroplar dert daire girer olamaz.

Salonda halı örnekleri (fotoğraf iç)

2untitled 9 123-16 5522-1-1000 9766 26734c12 3652082b6ac6f31a0f549b090e338070-220708 10070691-150516 00016 39216813-proekt-i dizayn-prihozhey