Soyunma Tablo bir çocuk ve bir yetişkin olarak yatak odası için idealdirTablo Giyinme bir çocuk olarak yatak odası için ideal olduğunu ve bir yatak odası lisans ya da çocuk olmadığı sürece uzun yıllar tuvalet masası, yatak odası ayrılmaz bir parçası olarak kabul edilir vzroslomuUzhe. Bu tabloda bir kez yıkama ve sürahi için bir kase vardı bir yerdi. Ama zamanla kapsamı genişletilecektir ama özü bu masada kadınlar rahatça tersine, makyaj kaldırmak için, tazelemek makyaj uygulamak veya sağlamak amaçlanmıştır. Ve bu mobilya rahat ve pratik olmalı gerçeğini neden olur.


masa Yatak Odası Giyinme: Küçük bir yatak odası ise

Bu durumda, bir ayna ile bir model almaya gerek yoktur. Sadece bir tablo ve bir ayna ayrı satın almak ve masa kendisi üzerinde asılı. Ve bu masada yalnız tüm temel bırakılmalıdır. dolaba diğer her şeyi kaldırın, çekmecelerde, vb

komidin yerine tablosunu giyinme - Aşağıdaki çözümü kullanabilirsiniz. Eğer kadın uyuyor yatağın kenarında küçük bir masa koyabilirsiniz. Aynı yere küçük bir sandalye ve daha önce bahsedildiği gibi, duvara ayna asın.

Küçük bir yatak odası için mükemmel iç uyması küçük tuvalet masası büyük bir seçim var,Küçük bir yatak odası için mükemmel iç uyması küçük tuvalet masası büyük bir seçim var,

Obuyutit bu alanda, mini boudoir, orijinal masa lambası ve bir sandalye almak için, kabarık bir bez ya da hatta gerçek kürk uzandı. Döngü zaten eski geleneklere haraç ödeyen inci boncuk ayna aracılığıyla iplik,.

Bunun yerine hantal koltuk sedirler ve tabureler alabilir. Şeffaf moda plastik sandalyeler - görsel yer tasarrufu için de iyi bir seçenek. Poğaçalar masa altından gizli olabilir ki uygundur.


Yatak odasında Tuvalet masası: boyutları ve özellikleri

standart tablo boyutları - en az 100 cm uzunluğunda ve yüksekliği biraz düşüktür. Genişlik - 50-60 cm Ama önemli olan geleneksel boyut, tasarım ve işlevsellik belli değil .. Bugün kavisli bacaklar, bağbozumu özel bir talep modeli "ince" tuvalet masası olduğunu düşünürsek, geçen yüzyılın başında yapılmış gibiydi, boyutu burada önemli değildir. Sadece bu şeyle aşık yapar tasarımı hakimdir.

yatak içini çeşitlendirmek amacıyla, özel bir makyaj masası seçebiliryatak içini çeşitlendirmek amacıyla, özel bir makyaj masası seçebilir

Yerli üretim ilan ithalat modelleri gerisinde etmez ve Moskova bölgesinde bugün modern ve şık iç izlemek ilginç olacak tablolar, olun. Yani sadece Ikea için sesi ayarlar.

Eh, cam kenarında masa yerleştirmek için fırsat varsa. Bu nadir bir karar olduğunu, ancak bunun doğru bir şeydir. Daha doğal ışık var. Duvarın açısı veya pencerenin köşesinde ve diğer mobilya tarafından işgal edilmez duvara - küçük oda sözde "ölü bölge" olarak kullanılmaktadır.yatak odası için masalar Köşe pansuman: Küçük bir oda için çözüm

Küçük bir yatak odasında gerçekten rahat Köşe tuvalet masası. Genellikle bir ayna ile tamamlanmaktadır ve aynı zamanda odanın görsel algı üzerinde olumlu bir etkisi vardır. aynaların yansıtma özellikleri onları da ek bir ışık kaynağı olmasını sağlayacaktır.

o kadar yer almaz, çünkü küçük odalar için uygun Köşe tuvalet masasıo kadar yer almaz, çünkü küçük odalar için uygun Köşe tuvalet masası

Bir tablo seçerken Genel olarak, aşağıdakilerden rehberlik:

  • ; Bazen kesinlikle dekoratif rolü olmakla birlikte, bir kitap, vb koymak için ruhları koymak - tuvalet masası tam kullanımını belirleyin.
  • Tasarım tablo yatak odasının genel tarzı ile uyum içinde olmalıdır - ancak tablo çok parlak ise, bu vurgu olabilir;
  • Her tat için form tablo - kavisli kısımları ya da düz / kavisli bacak ile yuvarlak, kare, oval,;
  • Kendi başına, masa o yapıldığı malzeme ile süslüdür - kıymetli ahşap iyi masa bulmak zor.

Günümüzde sıklıkla birlikte bir tuvalet masası tabure ile satılır. Yani, dahildir. osmanlı - Bir seçenek olarak. Önemli olan senin boyuna göre ve sırt için sorun oluşturmaz. Eğer bu masada uzun zaman harcamak istiyorsanız, mini sandalye konusunda sıkıntısı yoktur.

Nasıl kostümcü süslemek için

Öncelikle, ana aksesuar ışık kaynağı haline gelebilir. Güzel, orijinal lamba seç. Ancak aynı parlaklık ve sıradışı konu en size sıkıcı hale gelmemelidir.

Küçük dekoratif vazo - de başka standart, ama onlar değil az doğru karar vardır. Heykeller, rakamlar, çeşitli biblolar, tabii ki, masanın üzerinde durabilen, ancak bunları onun aşırı değil.

tuvalet masası ile süsleyin güzel resimler, lambalar ve aksesuarları olabilirtuvalet masası ile süsleyin güzel resimler, lambalar ve aksesuarları olabilir

Başka ne tabloyu dekore edebilirsiniz:


  • Resimleri - evet, onlar katta bile koymak şimdi moda ama daha çok masanın üstünde;
  • İlginç şamdanlar;
  • Güzel mücevher kutuları;
  • Saksı çiçekleri;
  • saat;
  • kozmetik madde depolama tankı.

Ve unutmayın masaya o - çekicilik, güzellik, hassasiyet bir köşesine. Birçoğumuz parfüm annemin masa, güzel bir tabutun ve içeriğini, küçük bir çanak şişe ile tüm hayatımı hatırlar. Denemek ve özel ve bu bölgeyi yapmak değerdir. Masanın üzerinde, sadece ayrılmak çok sık kullandığınız, raf ve çekmecelerde kalanını çıkarın.

Yatak odasında masa Giyinme (video)

Revize galerisi, favori seçenekleri kontrol, gerçekten hayata ne getireceğini düşünün. İyi düşmanı genel kompozisyonu aşırı değil - Ve en iyi hatırlıyorum. ön plana çıkmaktadır mobilya güzellik, sadece bunu vurgulamak bir şey bulalım.

Seçtiğiniz iyi şanslar!


yatak odası için masalar soyunma Örnekler (fotoğraf iç)

0jpgpagespeedceYeTnGur4M7 8 21 10 22 64bda5fcce96 4317ed1decd694fa89be88c35aeb 8972c08f6323ffeb32d975d476e8602c 1353915796romantic-giyinme-masa-beyaz-gümüş-by-jetclass-venezia-1 b051