tavanda Çıkartma - çocuk değil, aynı zamanda yetişkinleri sadece memnun edecek ilginç bir çözümtavan çıkartmalar - çocuk değil, aynı zamanda vzroslyhKak tavan süslemeleri sadece memnun edecek ilginç bir çözüm? Bu özel çıkartmalar veya yapışkan bant kullanmak en iyisidir. Bu malzemeler yükleyip uzun bir süre sürmesi kolay, ucuz. Tavana vinil çıkartmalar veya fosforu yapıştırılmış olabilir. Onlar dokusunu değil, aynı zamanda üretim yöntemi sadece farklıdır. Bunlar, benzer bir şekilde monte edilmiştir.


tavana Vinil etiketleri: faydaları ve özellikleri

Vinil etiketleri bir duvara veya tavana monte edilebilir. Ucuz olduğu gibi bu malzeme, büyük talep olduğunu. Vinil etiketleri PVC malzemeden yapılmıştır. Bunlar, özel filmler ve yapışkan bir solüsyonu elde edilir dekoratif kaplamasını temsil etmektedir.

Vinil etiketleri duvar kağıdı veya gergin tuval yapıştırılmış olabilir. Ayrıca, bu tür ürünler kolaylıkla cam panel, mantar kaplama, plastik ve kontrplak üzerine monte edilir.

Vinil etiketleri, uzun süre hizmet kurulumu kolay ve ucuzVinil etiketleri, uzun süre hizmet kurulumu kolay ve ucuz

Ayrıca, vinil çıkartma yararları şunlardır:

 1. renk ve boyutlarda çeşitli. Eğer küçük bir tavan olsa bile, kolayca kompakt çıkartmalar alabilirsiniz.
 2. Çok yönlülük. Vinil ürünleri içine mükemmel uyum. Buna ek olarak, bu ürünler mobilya herhangi taşlarla de birleştirir.
 3. Güvenlik. Çıkartma sadece çevre dostu malzemeler kullanılarak yapılır, böylece insan sağlığı açısından risk teşkil etmez.
 4. demontaj kolaylığı. Vinil etiketleri iyi bir yapıya sahiptir, bu nedenle yeniden sopa kolaydır.

tavanda vinil yapılmış dekoratif çıkartmalar tutkal nasıl

Polivinil klorür süs etiketler, kolaylıkla herhangi bir yüzeye yapıştırılır. Başlamadan önce bir taban yüzeyi işaretleri ve temiz tavan toz koymak gerekir. Bunu yapmak için, bir boya fırçası kullanın.


Dekoratif vinil çıkartmalar tutkal kademeli kıvrımlar meydana gelmemesiDekoratif vinil çıkartmalar tutkal kademeli kıvrımlar meydana gelmemesi

Tutkal maddesi aşağıdaki sırayla tavanları gerekir:

 • substrattan vinil film ayırın.
 • Sonra taban yüzeyine malzemeyi ekleyin. dikkatlice yapın ve değil oluşmuş kıvrımlar için dikkatli olun.
 • Bundan başka, alt-tabakanın ayrılması gereklidir.
 • Plastik bir spatula ile etiket ütüleyin. Tüm hava dışarı çıktı özen gösterin.
 • Eğer vinil film yapıştırın sonra, malzemenin yüzeyi üzerinde yer alan saydam bir kaplama kaldırmak için gereklidir.
 • Yumuşak bir bezle etiket dümdüz Re.

bir kez substratın tamamını etiket olamaz ayrılmış unutmayın. Aksi durumda, malzemenin katları oluşturulabilir. Başlangıçta Filmden yeterince sadece 5-10 santimetre ayırın.

çıkartmalar Parlayan tavana yıldız

Parlayan Yıldız çıkartmaları genellikle yatak odası veya oturma odasının dekorasyonunda kullanılmaktadır. Bu ürünler karanlıkta parlayan. Çıkartma güneş ışığından enerji emerler. Ayrıca bu tür ürünlerin "şarj" için, yapay ışık kaynakları kullanabilirsiniz. 5-7 dakika yeterlidir, odadaki ışıkları açın.Inorganik malzemeler kullanılarak bu ürünlerin ışık etiketlerin üretimi için zararlı olabilir, böylece unutmayın. Çocuk odası bitirme zaman Uzmanlar parlayan çıkartmalar kullanılmasını tavsiye etmiyoruz.

Çıkartma-yıldız çok cazip görünüyorsun, ama fidanlıklarda tutkal tavsiye edilmezÇıkartma-yıldız çok cazip görünüyorsun, ama fidanlıklarda tutkal tavsiye edilmez

Lüminesan etiket montajı şu sırayla gerçekleştirilir:

 1. Başlangıçta, iyice kir ve tozdan yüzeyini temizlemek gerekir. Ayrıca tabanın yüzeyinde tüm kusurları ortadan kaldırır. eğrinin tavan ise, yüzeye astar uygulanması tavsiye edilir.
 2. Bundan başka, bir taban yüzeyine işaretler koymak için gereklidir.
 3. Ardından tavan çift taraflı bant sopa.
 4. Daha sonra etiket üzerinde yer alan koruyucu tabaka kaldırıp ürünün yüzeyine bağlanır.
 5. Daha sonra, o yapıştırılmış ürünleri pürüzsüz gereklidir. Bunu yapmak için, bir bez veya plastik spatula kullanın.

Başka ne tavana yapıştırılabilir

Bunun yerine vinil veya lüminesan etiketlere göre yapışkan bant kullanılabilir. Bu yapışkan kağıt alt-tabaka ve polivinil klorür ile yapılmıştır. Bu tür bir film genişliği genel olarak 67 santimetredir. Ayrıca, genişlik 45 ve 90 santimetre modelleri vardır.

Kendinden yapışkanlı filmler suya dayanıklı olması, bu yüzden bile banyoda kurulabilir. ışınları maruz kalındığında ultraviyole ek olarak, malzeme solmaz.

Kendinden yapışkanlı film ve hatta banyoda, herhangi bir odaya sıkışmış olabilirKendinden yapışkanlı film ve hatta banyoda, herhangi bir odaya sıkışmış olabilir

kendinden yapışkan film montajı teknolojisi:

 • Tavan alçıpan ile kaplı ise, zımpara kullanarak paneller arasındaki dikişler temizlemek için gereklidir. tavanlar plastik paneller veya sıva ile dekore edilmiştir varsa, gerekmez.
 • Daha sonra, tavan boyutları ölçmek.
 • Bundan sonra, gerekli büyüklükte bir parça filmi kesmek.
 • Baz yüzeye ürünü uygulayın.
 • Dikkatle koruyucu tabakayı çıkarın.
 • Bir bez yardımıyla tavana filmi sıkın.
 • plastik bir spatula kullanılarak bir film düzeltilmelidir.

tavana Fosfor çıkartmaları: avantajları ve dezavantajları

Fosfor çıkartmaları da PVC malzemeden yapılmıştır. etiketlerin üzerine koyu vurgulanır, bir pigment uygulanır. Bu etiketlerin bileşim tek başına bir organik maddelerdir. fosfor etiket Montaj Montaj vinil ürünleri ile aynıdır.

O fosfor çıkartmaları yanıcı, bu nedenle bitirmek mutfak kullanımı uygun değildir unutmayın. Ayrıca onlar su buharı etkisi altında deforme gibi, banyoda tavana tür öğeleri yapıştırmak önerilmez.

Uzun süre Fosfor çıkartmalar ve takmak için kolay, ama mutfakta ve banyoda tutkal tavsiye edilmezUzun süre Fosfor çıkartmalar ve takmak için kolay, ama mutfakta ve banyoda tutkal tavsiye edilmez


fosfat etiketin Avantajları:

 1. Dayanıklılık.
 2. İyi yapışma. Fosfor etiketler beton, plastik ya da alçı paneller yapışmış olabilir.
 3. Fosfor çıkartmalar özel bakım gerekmez. Yalnızca nemli bir sünger ile silin için zaman zaman gerekir.
 4. Onlar tutkal kolaydır.
 5. Fosfor çıkartmalar vinil ürünlere göre daha dayanıklıdır.

tavanda çıkartmaları (video) seçin

tavan bitirme için parlayan fosforlu çıkartmaları kullanmak en iyisidir. Onlar vinil ürünleri veya kendinden yapışkanlı filmde çok daha dayanıklıdır. Ancak, fosfor çıkartmaları yanıcı, bu nedenle mutfakta yüklenemez. Fosfor çıkartmalar en iyi alternatif vinil ürünleridir. Bunlar çevre dostu malzemeler ve yanmaz yapılır. Sınırlı bir bütçeniz varsa, bunun yerine kendinden yapışkanlı filmler uygulamak için daha iyi etiketler. 

tavanda etiketlerin örnekleri (fotoğraf)

9 97dc69a02dd168688748107914fe07c2 50 ----- 3D ---------- 151 150556 75513096386566 ad475cbfe3dafce5c2e69d8aa2cf0610 Azhurnyj-risunok-768x488 babochki-na-natyazhnom-potolke-16 dekorpotolka14