Hol wejściowy jest miejsce, gdzie goście utworzyli pierwsze wrażenie o mieszkaniuHol wejściowy jest miejsce, gdzie goście utworzyli pierwsze wrażenie o mieszkaniu korytarzu Wykończenia są dziś zaskakująco zróżnicowane. Dlatego wielu z nich zaprzestało wydawania korytarzy nudne i nieciekawe. Bardzo często, korytarz staje się w pełni wyposażona łazienka, gdzie można odświeżyć, aby spotkać się z nim, a jednocześnie być używane jako miejsca, w którym mieści się różne rzeczy. Wejście hol pokój w mieszkaniu ma rozmaite obciążenia: praktyczny i estetyczny. Dziś, dzięki specjalnej planowania, korytarz może zostać przekształcona w pełnej sali.


Przedpokój Łazienka: elementy konstrukcyjne i wykończeniowe

Ważnym czynnikiem przy projektowaniu hali jest jej cel. Przechodzi przez niego dużą liczbę ludzi. Tak więc obciążenie z kurzu, wody i zanieczyszczeń jego koszty.

Wybór materiałów do sali powinien być odpowiedzialny. Nie można wybrać tańsze rodzaje wykończeń, jak szybko się w ruinę.

Korytarz jest często przechowywane ubrania, buty, sanki, rowery, odrębne od sztuki w kartonie. Dlatego ważne jest, aby określić systemy pamięci masowej i wykończenia powierzchni. Najbardziej narażone na obciążenia pokryć podłogowych.

Sala nie jest zalecany do rysowania w jasnych kolorach, bo są zmęczeni oczu najlepiej jest używać w ciepłych kolorachSala nie jest zalecany do rysowania w jasnych kolorach, bo są zmęczeni oczu najlepiej jest używać w ciepłych kolorach

wykończenia:


 • tapety;
 • panele ścienne;
 • Dekoracyjny tynk;
 • dachówka;
 • Kamień.

Dokonując podłogę oraz sufit ważne jest, aby nie przesadzić z poziomem i rysunku. Dzisiaj, prosty fason, płaska, gładka powierzchnia. To samo odnosi się do seksu: to musi być niezawodne, bezpieczne i tylko wtedy, piękne.

Czy to możliwe, aby przekształcić korytarz

Bardzo często właściciele mieszkań mają chęć przeprojektować przestrzeń. Można to zrobić, ale tylko po uzyskaniu zgody. Najbardziej popularnym sposobem rozszerzyć przestrzeń kosztem korytarza jest burzenie murów.

Ważne jest, aby pamiętać, że jeśli ściana, która łączy się z korytarzem i następny pokój jest nosicielem, wówczas nie wolno robić przebudowę.

Istnieją sposoby, aby przekształcić korytarza poprzez zwiększenie otworów na drzwi. Można także zmienić swój kształt i rozmiar. Ale działania te muszą również uzyskać zezwolenie.Jeśli korytarz jest zbyt duże, powinno być możliwe do wypełnienia szereg przydatnych mebliJeśli korytarz jest zbyt duże, powinno być możliwe do wypełnienia szereg przydatnych mebli

Opcje zmiany rozmiaru korytarzu:

 • W celu uzyskania pożądanych wymiarów kosztem sąsiedniego pokoju w kształcie litery L.
 • Zmniejszyć długość jest zbyt długi korytarz saunzla poprzez zwiększenie powierzchni lub przy użyciu mebli.
 • Podzielić na kilka części korytarza z pomocą łuku lub partycji.

Zmienić geometrię pomieszczenia można bez wyburzania ścian. Istnieją sposoby, które nie wymagają zezwolenia. Najbardziej popularne i skuteczne: szatnia rozmiarach poprzez ściany i łuki.

Dyspozycja korytarz: podstawowe zasady

Korytarz wykonuje różne funkcje. On nie daje hałas i kurz przeniknąć do salonu, zapewnia możliwość przechowywania dużej ilości rzeczy, wiąże pokoje dzienne. Przed rozpoczęciem opracowywania, należy sporządzić listę wstępnych danych.

Ważne jest, aby określić odpowiednie obszary funkcjonalne przed procesem planowania.

Należy zwrócić uwagę na takie czynniki, jak ważne liczby osób w salonie apartamentu. To od ich liczby ilość mebli i obszaru przestrzeni będzie zależeć. W celu zrozumienia, które będą potrzebne obszary, możliwe jest psychicznie stracić sytuacji, która będzie występować w korytarzu.

Przed rozpoczęciem rejestracji korytarzu zaleca się stworzyć projekt na papierze, określając lokalizację siedziby mebliPrzed rozpoczęciem rejestracji korytarzu zaleca się stworzyć projekt na papierze, określając lokalizację siedziby mebli

Podstawowe zasady planowania:


 • Przydział obszarach funkcjonalnych;
 • Wybór niezbędne meble i sprzęt;
 • Dobór elementów wnętrz i oświetlenia.

Wybór wielkości i przestronności mebli zależy od powierzchni i rzeczy, które będą tam przechowywać. Ważne jest, że meble nie zajmują całą przestrzeń. Dziś popularne modułowa konstrukcja, która łączy w sobie prostotę, zwięzłość, praktyczność i styl.

Jak sprawić, by pokój z korytarza

Dzisiaj dość popularnym zajęciem była przebudowa pomieszczeń. Decyzja ta otwiera szerokie możliwości w dekoracji pomieszczeń. Ale taka kombinacja pokoi ma swoje zalety i wady.

Korytarz, aby stać się częścią pokoju, trzeba umożliwić odpowiednie władze. Rozdzielczość nie można uzyskać jeśli ściana, która jest planowana do realizacji, będzie przewoźnik.

Na decyzję korytarza, aby zrobić miejsce trzeba zadbać o to od drzwi nie wnikają zimnego powietrza w okresie zimowymNa decyzję korytarza, aby zrobić miejsce trzeba zadbać o to od drzwi nie wnikają zimnego powietrza w okresie zimowym

Po uzyskaniu pozwolenia, można rozpocząć prace remontowe. Lepiej połączyć pokój z pomocą profesjonalnych artystów. Raz jeszcze ściany i modne połączenie przestrzeni, aby rozpocząć swój układ dekoracji i mebli.


Zalety łączenia pokoi:

 • Rozbudowa powierzchni;
 • Im większa jest penetracja światło do pokoju;
 • Nieograniczone możliwości projektowe.

Stowarzyszenie to ma swoje wady. To ułatwia wnikanie pyłów i brudu na całej powierzchni. Wiąże się to z częstszego czyszczenia. Drzwi będą musiały, jak ocieplić, a także przenikanie zimna byłoby świetnie.

Budowa sali hali mieszkania (wideo)

Hol wejściowy - ważnym miejscem, które łączy w sobie pokoje dzienne. Przedpokój pokoje chroni przed kurzem i brudem, służy do przechowywania. Dziś wiele z nich stara się połączyć z innym korytarzem pomieszczeniu, w planowaniu Moskwie, aby zwiększyć powierzchnię pomieszczenia. Typowo, taka sala jest pokojowej. Aby połączyć pomieszczenia w domu, trzeba zgody. Opis jak to zrobić można znaleźć w Internecie. Można również zobaczyć przykłady zdjęć i instrukcji. Połączony pokój z oknami sprawiają, że pokój lżejsze. Jeśli pokój mijania wymaga rozszerzenia, może być zwiększona poprzez przeniesienie WC.

Konstrukcja pomieszczenia hali (wnętrze zdjęcia)

3e760e2a15c33b2db2bb2be7a475f7e3 1 05a9ae43fb05fab79a5003104671ee2d 965 012 510 1920x1080resizeinterior17956481374575440 1920x1080resizeinterior1937851377007979 3933-14 4103-30