Hol wejściowy - pomieszczenie, w którym dana osoba nie spędza dużo czasu, ale jest to bardzo ważne, aby zachować tę część swojego mieszkania był najbardziej komfortowy niezabudowanaHol wejściowy - pomieszczenie, w którym dana osoba nie spędza dużo czasu, ale jest to bardzo ważne, aby zachować tę część swojego mieszkania było najbardziej wygodne obustroenaSegodnya więcej właścicieli są zwracając uwagę na nowoczesny design pomieszczenia. Konieczne jest, aby wszystkie pokoje zostały stylowo urządzone, oryginalne i jednocześnie w zgodzie ze sobą. Hol wejściowy jest miejscem, które najpierw wprowadza gości do mieszkania. Posiada on wiele funkcji. To właśnie w butach sklepowych korytarz i odzieży, goście okolicznościowych, pysznić tuż przed wyjściem. To musi być praktyczne i wygodne. hala ustawienie można wykonać samodzielnie.


Co umieścić korytarz: Porady specjalistów

Dziś wiele z nich stara się wykonać piękny design, nie tylko w salonach, ale również w korytarzu. Z powodu tego korytarza będzie wyglądać stylowo, zadbane i piękne. Ale trzeba wiedzieć, sztuczki i techniki, które pomogą wypełnić właściwą rozmieszczenie mebli.

Hol wejściowy jest bardzo funkcjonalna część pokoju, więc ważne jest, aby przemyśleć wszystkie szczegóły, a nawet wyświetlać swój plan na papierzeHol wejściowy jest bardzo funkcjonalna część pokoju, więc ważne jest, aby przemyśleć wszystkie szczegóły, a nawet wyświetlać swój plan na papierze

Ważne jest, aby określić z góry z mebli, które będą zlokalizowane w korytarzu. Powinny one być przede wszystkim praktyczne.

Nasz klimat jest bardzo zmienna. Zatem wejście często stężenie pyłu, wilgoci i brudu. Ważne jest, aby rozważyć podłogi, jak również sposobów przechowywania ubrań i pokój. Ważne jest, aby pamiętać, główne matek zasada powinna być wysokiej jakości i trwałe.

Co umieścić w korytarzu:


 • Otwieranie szafek;
 • Półka na buty;
 • antresola;
 • puf;
 • Duże lustro.

Wybierając rodzaj mebli jest czasami ważne jest, aby zwrócić uwagę na jego przestronności. Bardzo często, meble wyglądające ogólny nie może pomieścić wystarczającą ilość rzeczy. Meble powinny być ergonomiczne. Obecnie bardzo popularne modułowa konstrukcja.

aula: podstawowe elementy

Koszt aranżacji hali mogą się różnić. Po zakupie niezbędnych właściciele mebli, aby rozwiązać problem z jego montażem. Można to zrobić przez specjalnie zatrudnionych pracowników.

Często jest to przedpokój jest miejscem, w którym jest przechowywany ubrania i buty, więc głównym elementem wnętrza tego pokoju jest szafaCzęsto jest to przedpokój jest miejscem, w którym jest przechowywany ubrania i buty, więc głównym elementem wnętrza tego pokoju jest szafaAula można zrobić samemu. Jednak powinno to mieć pewną wiedzę i umiejętności.

Meble mogą nie tylko gromadzić, ale również, aby ich własne. Aby to zrobić, trzeba określić liczbę wymaganych elementów. Prace powinny rozpocząć się wraz z rozwojem systemu montażowego.

Elementy hali montażowej:

 • Szafka jednoskrzydłowe;
 • Szafka dwuskrzydłowe;
 • wieszak;
 • Piórnik;
 • Szafa.

W celu zebrania pełnego zestawu mebli, trzeba przygotować materiały sprawiają, że rysunki, aby określić liczbę części. Po elementy są gotowe, upewnij się, że masz wystarczającą ilość materiałów mocujących. Ważne jest, aby przeprowadzić montaż, po bezpieczeństwo.

Jak zainstalować korytarzem z rękami: zespół kanister

Wielkość pojemnika może być zmieniana. Z wymiarami mebli jest zdecydować z góry, żeby nie było czasem nieprzewidziane sytuacje. Materiały do ​​kanistra można kupić w supermarketach i buduje zamówienia online.

Przedpokój pożądane, aby nie przesłaniać meble - to musi być bardzo wygodne i darmowePrzedpokój pożądane, aby nie przesłaniać meble - to musi być bardzo wygodne i darmowe

Przygotowanie do montażu kanistra zajmuje trochę czasu. Głównym wyciąć odpowiednie paski wielkości.

Podczas montażu, pasek musi być umieszczone równolegle do siebie nawzajem i do uszczelniania za pomocą śrub mocujących. Konieczne jest, aby nie zapomnieć, aby zablokować rogach kadru, wykonane ze sklejki. Po tym modne zacząć rzeźba drzwi i półki.

Szpic Piana:


 • Mogą być różnych rozmiarów.
 • Pokrywę należy wyciąć „nakładanie”.
 • Aby zabezpieczyć drzwi 2 lub 3 służy pętlę.

zespół kanister jest łatwe. Ale nie podjąć pracę bez doświadczenia z materiałami budowlanymi. Ważne jest, że hala wyglądała pięknie.

Schemat ekspres korytarz: wariant kątowy

Podczas montażu korytarzem narożny z jego rąk jest bardzo ważne, aby być bardzo ostrożnym. Nieprawidłowe obliczenia mogą doprowadzić do uszkodzenia materiału, z którego jest wykonany meble. Przed montażem mebli trzeba sprawdzić stan ściany, w pobliżu, gdzie meble zostaną umieszczone.

Bardzo często w małym przedpokoju meble mają kąt, który pozwala zaoszczędzić miejsce i wizualnie go rozwinąćBardzo często w małym przedpokoju meble mają kąt, który pozwala zaoszczędzić miejsce i wizualnie go rozwinąć

Krzywa ściany zakłada ogólną strukturę, które podczas montażu są wkręcone półek.

Dokładności systemu montażowego wpływa na rozmiar pokojowej, długość ścian i bliskość drzwi. Gdy wymiary są brane pod uwagę, konieczne jest rozważenie wyposażenia wnętrza konstrukcji mebli. Składa się z sześciu głównych elementów obudowy.


Proces montażu narożnika szafy:

 • zespołu ram;
 • Praca na paskach (górne i dolne);
 • Wytwarzanie tylnej ścianki;
 • Tworzenie ścian bocznych;
 • Montaż półek, pudełek i koszy;
 • Zabezpieczanie pręty i haki.

Zmontować szafki narożnej może być sobą. Aby to zrobić, należy wstępnie przygotować się. Oglądaj samouczki wideo, które pomogą zrozumieć proces budowania bardziej szczegółowo. Ważne jest, aby pamiętać, że jakość obudowy będzie zależeć od wybranego materiału. Najlepiej jest korzystać z naturalnego drewna. Jednak taki przypadek, nawet gdy ich własna produkcja, będzie kosztować dość drogie.

Jak zainstalować korytarzu z rękami (wideo)

Zmontować meble w korytarzu może być sobą. Głównym traktować montaż i instalację korytarzu odpowiedzialnie i ostrożnie. Wielu projektantów polecam zainstalować w salonie konstrukcję modułową. Ona ergonomiczny, ma piękny wygląd. Montaż modułów może zająć trochę czasu. Meble mogą być również wykonane niezależnie. Jednak nie może obejść się bez profesjonalizm i odpowiednie umiejętności.