Shabby chic styl to fuzja stylów i trendów, jako kraj i barokuShabby chic styl to fuzja stylów i trendów, jako kraj i baroku Niewiele osób zdaje nieznanym stylu „shabby chic”. Jej cechy charakterystyczne we wnętrzu zawsze jest rozpoznawalny. W sypialni w stylu Chebbi-chic w mieszkaniu miasta - prawdziwy zanurzenie w życiu wiejskim ze wszystkimi wynikającymi koloru. Jeśli proste i bezosobowy styl oparty na minimalizm, nie ma nic niezwykłego, i są oparte na ścisłym stosowaniu niektórych kolorów i mebli, następnie kierunek ten projekt ma coś do chluby.


W sypialni w stylu Chebbi-chic: wybór za romans

Kierunek ma swoje korzenie w Anglii. To właśnie tam, że pojawił się w latach 80. i cieszy się dużą popularnością do dziś. Nazwa mówi sama za siebie: w języku angielskim słowo „Brudny” - jest zużyta, a „chic” - połysk. Wydawałoby się, że dwie zupełnie przeciwstawne koncepcje, ale są one doskonale echem we wnętrzu, uzupełniając się nawzajem i tworzenia niewiarygodnych kontrastów.

Wiele osób nie dzielić miłość „shabby luksusu.” Zużyte i nieco niemodne przez dzisiejszych standardów meble, stare fotografie, liczne akcesoria (koce, poduszki, dywany, obrazy, zawieszki) - Jak to wszystko romantyczne i przypomina babki przytulny dom na wsi! Łatwy zaniedbania i zaburzenia widoczne w sypialni - sztuczka w stylu Shabby-chic!

W sypialni, wykonany w stylu Chebbi-chic, często zdominowane przez białego i różowego koloruW sypialni, wykonany w stylu Chebbi-chic, często zdominowane przez białego i różowego koloru

Zakup na pchły sprzedaje zabytkowe elementy. Z pomocą małych przemian z rękami będą grać z nowymi kolorami i doskonale uzupełniają wygląd pokoju!

W ostatnich latach styl ten został wykorzystany do przekształcenia strychu. To właśnie tam, pod dachem, gdzie wiele okien i wszystko skąpane w jasnym świetle słonecznym, projekt wygląda szczególnie kolorowe. Dokonanie łukiem na poddaszu, upewnij się, że pokój był ciepły. Pomimo obfitości poduszek, koców i dywanów, ale właściwie przemyślane ogrzewanie odgrywa kluczową rolę.


projektowanie sypialni z Shabby-chic stylu: podstawy

Jak wiadomo, każdy obszar ma swoje charakterystyczne różnice nawet w wykorzystaniu kolorów i faktur. Na szczęście, brudny no se zakazów i można wyposażyć pokój jak chcą. Trzeba przestrzegać jednej zasady: wszystkie elementy muszą nosić pewnego romansu.

Podkreśla sypialnie wcielenie w stylu Shabby-chic:

  1. Tylko lekkie odcienie. Podłoga, ściany, sufit, zasłony, meble, akcesoria: wszystko w pomieszczeniu powinno być miękkie pastelowe kolory. Jako przeważających kolorach: beżowy, miętowy, niebieski, różowy, fioletowy, brzoskwini.
  2. Sufit powinien być biały.
  3. Nie agresja w liniach. Tylko gładkie i zakrzywione kształty.
  4. Ściany mogą być self-kolorowe malowane i tapeta pod motywami roślinnymi lub kolorowe pionowe linie.
  5. Podłoga musi być drewniany.

W sypialni w stylu Chebbi-chic dobrze pasują wysokie łóżko drewniane, pomalowane na białoW sypialni w stylu Chebbi-chic dobrze pasują wysokie łóżko drewniane, pomalowane na białoPomieszczenie, wyposażone w stylu Shabby-chic, to przyjemne. Obfitość obiektów sprawia, że ​​spojrzenie na pokoju i zwracać uwagę na wszystkie szczegóły. Gdziekolwiek spojrzeć, wszędzie tam, co zobaczyć! Często wiele porzucić ten styl ze względu na wykorzystanie ogromnej liczby obiektów, nazywając je „odpylacze”. Że to co to jest: w pokoju, złożony przez nikczemny, trzeba poświęcić więcej czasu czyszczenia.

Jeśli są bardziej podatne na zimno minimalizmu, sypialnia w stylu Chebbi-chic - to nie jest opcja. Obfitość kwiatów, delikatnych odcieniach i różnych „obciążenie” pokoju wewnętrznych części, ale zrobić to tak umiejętnie, że okaże trochę wiejskiej romans.

Odbicie Shabby-chic wnętrze sypialni

Pomimo faktu, że styl nawiązuje do ostatniego stulecia jeszcze projektanci są dobrze wypróbowany. Nieostrożny stary teraz w modzie, więc nie ma potrzeby, aby przejść przez stare pchlich nadzieję znaleźć odpowiedni do łóżka wnętrz. W sklepach są dużo elementów nowoczesnych mebli, ale echa lat 80.

Sypialnia wnętrze jest naprawdę romantyczny i czuły dzięki szczegółów:

  1. Większość zabytkowe elementy! Obrazy i rzeźby 80-90-tych będzie wspaniałą ozdobą wnętrza i przyniesie pewne roczniki smak.
  2. Tekstylia są wszędzie. Dywany, dywany, koce, kilka gatunków, liczne poduszki, szydełkowane lub szyte zabawki, meble poduszki. Im więcej, tym lepiej.
  3. motywy kwiatowe. Powinny one znaleźć odzwierciedlenie w tapety, pościel, obrazy i wiele innych. Jako opcja - można ozdobić swoje stół lub krzesło ornamenty w technice „decoupage”.
  4. Duże pnie jak komodzie? Oczywiście, tak!

Jako wykładzina podłogowa do sypialni w stylu Shabby-chic doskonale nadaje się drewniane podłogi brązowy kolorJako wykładzina podłogowa do sypialni w stylu Shabby-chic doskonale nadaje się drewniane podłogi brązowy kolor

Nawiasem mówiąc, jak na łóżku, musi spełniać pewne wymagania. Od Shabby styl jest stosowanie tylko naturalnych materiałów, kuszetce wolno być wykonane z metalu. Ozdobny projekty z dużym zagłówkiem tylko zaakcentować wiosenne wygląd pokoju.

Pościel lepiej wybrać dwie opcje: albo czystej bieli lub z kwiatowymi wzorami.

Indywidualne szczegół uwagę. Koce i poduszki są w niezliczone, więc zwycięzcą tej sypialni będzie czuć się „Księżniczka na ziarnku grochu”.

Dodaj romantyczne wnętrza pomieszczenia zawarłem z ich rąk. Lustro może być zamknięty w drewnianej ramie, malować farbę i zastosować specjalny skład, dzięki czemu jest „instant starzenia”. Pokrycie przed zaczyna pękać i tworzą widocznych pęknięć.


Nie bój się stworzyć. własne ręce, aby stworzyć przestrzeń dla akcesoriów jest bardzo prosta. Szyć kilka poduszek i zabawek do łóżka, zadekoriruyte normalne i godne uwagi na wazon z kwiatami w swoich ulubionych kolorach. Projekt nie ogranicza wyobraźni.

Shabby-chic sypialnia: zainteresowany tym wzorem

Mężczyźni czują się trochę nieswojo w pokoju, wykonane w motywy kwiatowe. Pomimo faktu, że przypomina kamienicy babci na wsi, to jest łatwiejsze od tego staje. Wszędzie kwiaty i falbany, tak kochany przez dziewczęta. Jednoznaczny werdykt - dla pary użyć takiego projektu jest możliwa jedynie w przypadku obopólnej zgody i wizualizacji zdjęcia wnętrza człowieka.

Sypialnia, wykonana w stylu Shabby-chic, bardzo podobnie jak nastolatekSypialnia, wykonana w stylu Shabby-chic, bardzo podobnie jak nastolatek

W sypialni w stylu Chebbi-chic idealny dla dziewczyny lub kobiety. Mali miłośnicy romantyzmu i czułości docenią ten projekt. Połączenie pięknych przedmiotów o dużej liczbie tekstyliów opłata pozytywną energią na cały dzień. Budzi się w pokoju - przyjemność, która nie jest w projektowaniu pokoju ponury i nastrojowym projektu w minimalizmu.

Stylowa sypialnia w stylu Shabby-chic (wideo)


Shabby-chic - jest to stara nowoczesność. Nacisk położony jest na rzeczy, postrzępionych i nieatrakcyjnych obiektów, które, jak się wydaje, to najwyższy czas, aby rzucić. Na szczęście, można je stosować jako akcesoria w stylu Chebbi, w którym każdy stara rzecz będzie Sparkle z nowymi kolorami i udekorować pokój.

wnętrze sypialnia w stylu Chebbi-chic (przykłady zdjęcia)

---- 54-8 1322718022002 a82f1f498295d45a0b5c0a9aa00951ca B IMG344925e89081 Chateau-studio-pre-Marzec-2011-002 DIZAYN-spalni-v-stile-provans-svoimi-rukami-sozdanie-Chuda-02 Dizajn-spaljni-v-ramiak-shebbi-shik-2016-foto-121048 Eleganckie-romantic-łóżka-projekt-z-zasłony fonstolaru-236572