Sufity metalowe panele mają doskonały wygląd i wysoką niezawodnośćMetalowe zawieszone panele mają piękne widoki i są wysoce nadezhnostyuMnogie ludzie wolą zainstalować panele metalowe szorstkiej sufitu. Wyglądają bardzo atrakcyjny i ma wysoką wytrzymałość. Ponadto, sufity metalowe są łatwe do zainstalowania, nawet dla początkujących. W celu ustalenia pułapu żelaza trzeba ustawić skrzynię profili aluminiowych i starannie przygotować powierzchnię bazową.


Zawieszona na suficie metalu Albes

Sufit Rack „Albes” jest najbardziej popularna. Wynika to z faktu, że takie konstrukcje wykonane są z wysokiej jakości materiałów, ale mają niski ciężar właściwy.

Sufity podwieszane „Albes” może być zainstalowany nawet w łazience. Takie projekty nie zajmują dużo miejsca i nie odkształca się pod wpływem zmian temperatury lub wilgotności. 

Zębnik „Albes” sufitów posiadają właściwości kurzuZębnik „Albes” sufitów posiadają właściwości kurzu

Zainstalowaniu panel sufitowy „Albes” powinna mieścić się w następującej kolejności:

 1. Po pierwsze, trzeba naprawić linii wykończenia. Mocowanie odbywa się za pomocą kołków rozporowych.
 2. Zamocować wieszaki z kotew metalowych.
 3. Umieścić profilu nośnego. Pamiętaj, że musi być prostopadła do szyn.
 4. Następnie przejście do pierwszego zespołu płyt. To musi być dołączone do profilu nośnego.
 5. Zainstalować pozostałe panele podobne.
 6. Sprawdzić równomierność konstrukcji. Jeśli zauważysz, że zabezpieczone przynajmniej jeden panel jest nierówna, to najlepiej zdemontować całą strukturę i ponownie dokonać instalacji. Demontażu konstrukcji rozpoczyna usuwania paneli oraz profilu nośnego. Dopiero wtedy można usunąć wieszaków i narożniki.
 7. Zainstalować światła.

Zbierz metalowy ozdobny sufit

Producenci ozdobny sufit w łazience lub pokoju dziennego, można użyć klastra perforowane panele. Dodatkowo, dane mogą być łatwo zainstalowany panel i posiadają właściwości przeciwpyłowych.


Przed zestaw inkrustowane sufitu metalowego, jest pożądane, aby odtłuścić powierzchnię podstawy. Warto zauważyć, że do zainstalowania strukturę, trzeba będzie nie tylko profile ścianie, ale także specjalną taśmę perforowaną.

Perforowane panele pomóc ukryć różne wady na powierzchni bazowejPerforowane panele pomóc ukryć różne wady na powierzchni bazowej

dekoracyjny technologia montażu sufit:

 • Naprawić linię przyciąć za pomocą kołków.
 • Ustaw prowadnice i przykręcić je śrubami.
 • Przymocuj wieszaki.
 • Umieścić taśmę na górze skrzynki. Przymocowania płyty wkrętami do metalu.
 • Zainstalować światła.

Jak zainstalować sufity metalowe w łazience

W łazience może być zainstalowany tylko płyt aluminiowych. Wynika to z faktu, że zwykła stal ulega korozji. Przed rozpoczęciem instalacji, konieczne jest przeprowadzenie okablowania. Pamiętaj, że wszystkie przewody powinny być izolowane. Ponadto, przed zainstalowaniem, pożądane jest, aby wyrównać powierzchnię bazową i wyeliminować pęknięcia ścian i sufitu.

Znaczące panele oraz aluminiowe - łatwość pielęgnacji, a niewielki odsetekZnaczące panele oraz aluminiowe - łatwość pielęgnacji, a niewielki odsetek

Jak zainstalować płyt aluminiowych:

 1. Ustaw podłużnice na suficie.
 2. Następnie zablokować wkręty prowadzące.
 3. Zabezpieczyć profilu grodziowego.
 4. Cięcia płyty aluminiowe za pomocą piłę.
 5. Przymocować pierwszy panel w środku pomieszczenia. Pamiętaj, że płyta powinna pasował do Stringer.
 6. Obsheyte panele cała paka ten sam sposób.
 7. Przymocowania płyty wkrętami.
 8. Sprawdzić płaskość sufitu. Jeśli zauważysz, że istnieją różnice, regulację poziomu sufitu za pomocą śrub w niektórych częściach struktury.
 9. Zainstalować oświetlenie.

Płyty metalowe dla Česal sufitu

Metal siding Česal z firmy „Alkonplast” jest duże zapotrzebowanie ze względu na stosunkowo niską cenę i piękny wygląd. Ponadto panele Česal można stosować do montażu systemu wiązać oświetlenia lub wentylacji.

Do montażu grubość panelu jest pożądane, aby nie używać więcej niż 0,5 mm, ponieważ mają mały ciężar. Ponadto, przed rozpoczęciem instalacji, dbać o dobór najlepszych przewodników. Eksperci zalecają, aby dać pierwszeństwo do prowadnicy ze stali ocynkowanej.

Metal «Česal» Panele są szybkie i wygodne dla tego luzu sufit w różnych pomieszczeniachMetal «Česal» Panele są szybkie i wygodne dla tego luzu sufit w różnych pomieszczeniach

Technologia montaż szyn Česal:

 • Czy ścianach otwory na kołki.
 • Zainstalować obszar przycinania i zamocować go za pomocą kołków i śrub.
 • Przymocuj wieszaki pomocą kotew.
 • Fix przewodnika. W celu zabezpieczenia ich równomiernie ciągnąć nić pomiędzy wykończeniem linii.
 • Zamocować szyny do szyny.
 • Nadwyżki paski cięcia nożem.
 • Zainstalować światła i formowanie dekoracyjny.

Montaż sufitu metalowa kaseta współczesna

Zainstalować kasetę sufitu jest bardzo prosta. ty jeden dzień przed rozpoczęciem instalacji należy umieścić materiał w pokoju. Ma to zapewnić, że materiał jest trochę rozciągnięty. Nie należy również zapominać, aby zamknąć okno, jak pod wpływem niskich temperatur i materiałów mocujących taśm może być zdeformowany.

Przed zainstalowaniem kasety sufitu odtłuścić i zastosować go kilka warstw podkładu. Następnie nałożyć na szorstkiej powierzchni znaczników. Mówiąc dokładniej, trzeba użyć poziomicy laserowej.

Montaż odbywa się w następującej kolejności:


 1. Wykonać okablowanie i inne komunikaty w pustce sufitu.
 2. Bezpiecznej linii wykończenia za pomocą zaprawy lub śrub.
 3. Zainstalować wieszaki i przykręcić
 4. Instrukcja instalacji.
 5. Sprawdzić równomierność prowadnicach. Jeżeli znajdują się one dokładnie bezpieczne przeloty w dodatkowych prowadnic.
 6. Obsheyte płyty kasety ramy.
 7. Zainstalować światła.

Montaż Zawieszony kasetę sufitu (film)

Panel Metal - unikalny materiał, który może być używany do dekoracji każdego pomieszczenia. Stali lub aluminium jest używany do listwy. Jeśli masz możliwość, to najlepiej używać paneli aluminiowych. Są droższe, ale są bardziej trwałe i nie jest podatna na korozję. Ponadto, listwa z aluminium mają niski ciężar właściwy. Panel stal jest przydatna, gdy chcesz ozdobić sufit w salonie czy kuchni, ponieważ pod wpływem wilgoci takich szyn może być zdeformowany.

Sufity metalowe (zdjęcia)

4-133100353500000290575eb9269c80224693f093ac1776c249709d78cb4d3e957623a16d1063652ea7b8c344347d6e1d9c8b0db859a0133106391779492013-01-1684102433